kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۸۳۷
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۱

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323 - ۳۰۰۰۷۱۹۳۲
* دولت ولایی ظرف دوسال همه توهمات مرعوبان غرب را باطل کرد. آیت‌الله دکتر رئیسی آمد؛ با دنیا ارتباط برقرار کرد، به آمریکای جنوبی رفت با دستی پر به ایران بازگشت، به آفریقا رفت و با امضای ۱۲۱ سند همکاری برگشت، دیگر به سوی چند کشور ظالم و زورگوی غربی دست گدایی دراز نمی‌کنیم. عضو سازمان اقتصادی ‌شانگهای شدیم، عضو گروه بریکس شدیم، تحریم‌ها را داریم دور می‌زنیم، نفت را داریم به راحتی می‌فروشیم و درآمد نفتی‌مان به قبل از تحریم‌ها برگشت، کارخانه‌های راکد شده دوره حسن روحانی یکی یکی فعال و راه‌اندازی می‌شود، بدهی‌های کلان حسن روحانی تسویه می‌شود، موشک‌های غرورآفرین و دشمن‌ستیز از جمله ‌هایپرسونیک، هم بازدارندگی ایجاد کردند و هم سایه جنگ را از سر ملت ایران دور کردند. برای خرید پهپاد ساخت ایران، کشورهای زیادی از جمله چین، در صف قرار دارند، آمریکا ضعیف شده و در حال فروپاشی است. کاش مرحوم هاشمی رفسنجانی زنده بود و بطلان انگاره‌های نادرست خود را به چشم خویش می‌دید.
شیخی
* به قله نزدیک می‌شویم و قدرت شیطان بزرگ آمریکا در حال افول است، بنابراین مزدوران داخلی‌اش چاره‌ای جز یأس‌پراکنی در بین مردم ما را ندارند.اما طرفی نخواهند بست.
مینائی
* برخی از واقعیت‌های مثبت درباره دو سال عملکرد دولت رئیسی را بنگریم: جبران کسری ۴۸۰ هزار میلیاردی، تسویه۲۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی سود اوراق، تسویه ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی به صندوق‌های بازنشستگی، اختصاص ۴۰ هزار میلیارد برای رتبه‌بندی معلمان و ۵۴ هزار میلیارد برای تسویه بدهی بانک مرکزی، افزایش صادرات نفت به حدود دو میلیون بشکه و مجموعا تسویه ۴۶۴ هزار میلیارد تومان از بدهی‌ها و تعهدات دولت قبل!
نیک‌نام
* دفاع حسن روحانی و... از برخی از مدرسان حق‌التدریسی دانشگاه که از داعشی‌های داخلی دفاع کرده و مشوق آدمکش‌ها و غارتگران بیت‌المال بوده و چادر از سر ناموس مردم و همسران مکرم شهدا کشیدند‌، لکه سیاهی است که هرگز پاک نمی‌شود و در پرونده قطور هنجارشکنی‌هایشان برای ابد ثبت خواهد شد.
دولابی
* کسانی که این روزها حنجره پاره کرده و برای قطع رابطه با چند استاد قانون‌گریز عجز و لابه می‌کنند چرا دوران سیاه دانشگاه‌ها در دولت ۱۱و۱۲ را از یاد برده‌اند؟ ماجرای گزینش غیرقانونی فاطمه و فائزه‌ هاشمی‌، ظریف، دختر روحانی، فریدون، آقا بیژن و مهم‌تر از همه ظلم فراموش نشدنی به بهترین فرزندان این مردم در ماجرای بورسیه سه هزار دانشجو نقاط تاریک رفتار دوگانه آنان است.
طباطبایی
* مجمع به اصطلاح محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در باره مسئله چند مدرس قطع همکاری شده دانشگاه بیانیه‌ای صادر و همصدا با جریان سلطه کورکورانه آن را محکوم کرده است. البته این همصدایی با جریان سلطه نه اولین بار بوده و نه آخرین خواهد بود.
محمدی
* از دولت محترم و تمامی دست‌اندرکاران تسهیل سفر بزرگ اربعین حسینی دشمن‌کور کن به ویژه فراجا و نیروهای مسلح کشور و حشدالشعبی عراق بی‌نهایت تقدیر و تشکر می‌کنیم. ان‌شاءالله خداوند جزای خیر به همگی عنایت نماید.
کریمی‌تبار
* اربعین حسینی زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی است. ان‌شاءالله با گسترش این راهپیمایی با شکوه و آشنایی جهانیان با آرمان و اهداف امام حسین (علیه‌السلام) زمینه قیام آخرین ذخیره و حجت حق فراهم گردد.
رستمی
* دولت سـیزدهم چون جراحی اقتصادی را آغاز کرد طبیعی است این اقدام که به صورت مقطعی فشار به عامه مردم در پی خواهد داشت. دولت باید با حداکثر تلاش، بهبود وضعیت معیشت مردم را در اولویت کاری خود قرار بدهد و نگذارد خون‌ریزی این جراحی ضروری‌، صدمه جدی به بیمار وارد کند.
کشاورز
* دولت آقای رئیسی در حوزه سیاست خارجی واقعا عملکرد خوبی داشته و توانسته با کشورهای مسلمان و سایر کشورها ارتباط خوبی برقرار کند. حال باید از فرصت ایجاد شـده برای بهبود اقتصاد کشور استفاده بکند تا آثار این دیپلماسی اقتصادی سر سفره مردم دیده شود.
مرادخانی
* خداوند بر درجات امام راحل بیفزاید که می‌فرمود اقتصاد را بدهید به دست مردم. متأسفانه دولت‌ها هیچ‌گاه حاضر نشدند که به درستی به این توصیه عمل کنند. البته در برخی دولت‌ها واگذار شد ولی به جیره‌خواران‌، احزاب حامی دولت و نورچشمان! با توجه به همدلی و هماهنگی بسیار خوبی که در حال حاضر بین قوا هست این کار باید انجام شود‌. تا این کار عملیاتی نشود مشکل اقتصاد کشور حل نخواهد شد.
مجیدیان
* اگر گمان کنیم مشکلات بدون مشارکت مردم حل می‌شود، خطای بزرگی مرتکب شـده‌ایم تا مردم در حکمرانی مشارکت داده نشوند مشکلات کشور حل نخواهد شد. حضرت امام خمینی (ره) می‌فرمود مردم ولی نعمت ما هسـتند و همین‌ها هسـتند که الان هم این کشور را حفظ می‌کنند.بر همین اساس بود که آمدیم به جای آنکه گشت‌های شبانه‌روزی با هزاران نیرو در شهر مستقر کنیم، نظارت را به مردم سـپردیم و بدین شکل، سامانه‌های 110 و 13٧ راه‌اندازی شد. پس دولت و دولتی‌ها صرفا باید فعالیت‌ها را مدیریت و تولی‌گری کنند.
عزت‌پور
* در سال‌های گذشته دشمن تلاش کرد با تنگ‌تر کردن حلقه تحریم‌ها زمینه دوری مردم از حاکمیت را فراهم بکند و به سـرمایه اجتماعی نظام تحت این تحریم‌ها و فشارها از جنبه‌های مختلف آسیب وارد سازد‌. دولت در شـرایط فعلی لازم اسـت که به سرمایه اجتماعی اهمیت ویژه بدهد و پس از خدماتی که در دو سال اول دولت انجام داده و رفتارهای خوب مردمی که برای بازیابی اعتماد عمومی داشته است ، در سال سوم فعالیت خود ،رفع کامل این آسیب‌ را وجهه همت خود قرار دهد.
صحرایی
*با پیگیری‌هایی که به عمل آمد خیابان شهید ناطقی؛ خورشید سابق به همت تلاشـگران شهرداری آسفالت شـد. از توجه و مساعدت شهردار ناحیه شـش منطقه 12 نسبت به این موضوع قدردانی می‌کنیم.
جعی از ساکنین محل
*جمع‌آوری بساط‌گستران از مقابل تئاتر شهر که چهره شهر را نازیبا کرده بود باعث شد رهگذران به راحتی رفت و آمد کننـد. از عوامل شهرداری تشکر می‌کنیم و امیدواریم این طرح به طور مداوم ادامه پیدا کند و مقطعی نباشد.
مهرابی
*مراجع مربوطه پاسخ بدهند آیا صحت دارد که صد درصـد جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث به شـرط تمدید یک‌ساله بخشیده می‌شود؟ اگر راست باشد خبرخوش برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه خواهد بود.
سیاوشی
* با غرفه‌های احداث شده در ایستگاه‌های مترو به ویژه در ایستگاه میدان محمدیه به طرف خط 7 گویا پس از چند سال که از افتتاح این خط گذشته، قرار نیست به این زودی‌ها چشم مردم به ویژه افراد مسن و معلول به پله‌برقی‌ها روشن شود؟
جمعی از مسافران هر روز این مسیر
* چهارم شـهریور به صورت اینترنتی و با کارت بانکی اقدام به تهیه بلیـت به شـماره ۲۷۹۰۱۹۶۶۴۰۲۲بـرای شـهر مرزی مهـران کردم. با اینکه همان موقع کنسل شد ولی وجه آن با گذشت ده روز به حسابم واریز نشده است. چرا؟
اکبری
* از برخورد قانونی فرماندهی انتظامی استان بوشهر، در شناسایی گرداننده صفحه اینستاگرامی که اقدام به انتشار محتوای نامناسب، تبلیغات نامتعارف و کشف حجاب اقدام می‌کرد تقدیر و تشکر می‌ کنم.
امینی‌نیا

نام:
ایمیل:
* نظر: