kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۱۴۶۸
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
خادم حرم شاهچراغ که تروریست مهاجم به حرم شاهچراغ را زمین‌گیر کرده بود، نشان فداکاری ارتش را از دست امیر حبیب الله سیاری دریافت کرد.

خادم حرم شاهچراغ که تروریست مهاجم به حرم شاهچراغ را زمین‌گیر کرده بود، نشان فداکاری ارتش را از دست امیر حبیب الله سیاری دریافت کرد.
نشان فداکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش، به فرزاد بادپا خادم حرم شاهچراغ‌(ع) که در ۲۲ مرداد ماه و پس از حمله تروریستی به حرم حضرت احمد بن موسی‌(ع) توانست با فداکاری نیروی داعشی را زمین‌گیر کند اهدا شد.
در این مراسم، دریادار سیاری با قدردانی از فرزاد بادپا، اقدام این خادم فداکار را مصداق یک کار شایسته و بزرگ دانست که باید به آن توجه شود و به ‌عنوان یک حرکت ایثارگرانه و فداکارانه در سطح جامعه فرهنگ‌سازی شود.
وی خطاب به خادم فداکار حرم شاهچراغ‌(ع) افزود: با این اقدام مهم، آبروی ایران و ایرانی را خریدید و نشان دادید که دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید بدانند همواره مغلوب غیرت، ایمان و تعهد جوانان فداکار ایرانی خواهند بود.
بادپا: تنها خواسته‌ام دیدار با رهبر معظم انقلاب است
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه فرزاد بادپا به معنی واقعی کلمه یک قهرمان ملی محسوب می‌شود تصریح کرد: اگر این خادم فداکار در مقابل تروریست مسلح ایستادگی نمی‌کرد، فاجعه جبران ناپذیری به بار می‌آمد.
وی با‌اشاره به اظهارات فرزاد بادپا که عنوان کرده بود «سال ۸۸ در مرکز آموزش پیاده ارتش در شیراز سرباز بوده و آموزش تکاوری دیده است» گفت: این خادم فداکار و سرباز تکاور ارتشی، هویت تازه‌ای به خدمت سربازی بخشید و یقیناً آموزش‌های دوران سربازی تأثیر بسیار زیادی در آمادگی جسمانی و اعتماد به نفس ایشان داشته که چگونه توانستند با دست خالی به مصاف یک تروریست مسلح بروند.
همچنین در ابتدای این دیدار فرزاد بادپا خادم فداکار حرم شاهچراغ(ع) با بیان اینکه سال ۱۳۸۸ پس از طی دوره آموزشی در مرکز آموزش ۰۵ کرمان در مرکز آموزش پیاده ارتش در شیراز سرباز بوده و آموزش تکاوری را در آن یگان دیده‌ام گفت: افتخار این را داشتم که لباس مقدس سربازی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تن داشته و آموزش‌های بسیار مهم و تأثیرگذاری از دوران خدمت مقدس سربازی را با خود به همراه دارم.
وی تنها خواسته و آرزوی خود را دیدار با رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا عنوان کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: