kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۱۳۶۹
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳
 
 
حسینی و مطهری، سهمیه بزرگسال تیم ملی امید
سهمیه بزرگسال تیم ملی امید برای حضور در مقدماتی المپیک پاریس مشخص شد.
تیم فوتبال امید ایران برای رسیدن به المپیک پاریس، در اولین گام مرحله مقدماتی، باید در ازبکستان به میدان برود و سپس در بازی‌های آسیایی ‌هانگژو با رقبای خود رو‌به‌رو شود.
لیست تیم ملی امید ایران برای حضور در مسابقات پس از برگزاری هفته چهارم از سوی کادر فنی اعلام خواهد شد و طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا عنایتی قصد دارد از وجود حسین حسینی و ارسلان مطهری، دروازه‌بان و مهاجم استقلال به عنوان سهمیه بزرگسال سود ببرد.
رقابت‌های فوتبال مردان زیر ۲۳ سال بازی‌های آسیایی در شش گروه برگزار می‌شود که تیم امید ایران با تیم‌های مغولستان، عربستان و ویتنام هم‌گروه شده است.
 توافق سردار آزمون با میلان؟
یک رسانه آلمانی به نقل از نشریه معتبر این کشور مدعی شد که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ممکن است در روزهای باقیمانده از نقل‌وانتقالات تابستانی، به قهرمان سابق اروپا ملحق شود.
نشریه بیلد گزارش داد؛ سردار آزمون در آستانه جدایی از باشگاه بایرلورکوزن قرار دارد و به نظر می‌رسد راه او از این باشگاه جدا خواهد شد. بیلد نوشت که مهاجم 28 ساله ایرانی با مدیران باشگاه میلان برای انتقال به روسونری به توافق رسیده و مذاکرات برای نهایی شدن این انتقال، میان مسئولان دو باشگاه ادامه دارد.
آزمون که در نقل‌وانتقالات تابستان سال 2021 به بایرلورکوزن پیوست؛ در دو برهه زمانی با مصدومیت مواجه شد و فرصت چندانی برای حضور در ترکیب ثابت بایرلورکوزن پیدا نکرد. قرارداد آزمون با بایر لورکوزن تا سال ۲۰۲۷ اعتبار دارد و باشگاه ایتالیایی باید با پرداخت مبلغی این انتقال را انجام دهد.
طی هفته‌های گذشته، اخباری درباره مذاکرات باشگاه میلان با دیگر مهاجم تیم ملی کشورمان یعنی مهدی طارمی منتشر شد که این انتقال به سرانجام نرسید. در مورد سردار آزمون رسانه‌های مختلف از احتمال بازگشت او به زنیت نیز خبر داده‌اند.
 مشتری جدید برای مهاجم پرسپولیس از راه رسید
مهاجم تیم پرسپولیس با 2 پیشنهاد رو‌به‌رو شده است. با شروع لیگ برتر بیست و سوم و با گذشت 2 هفته از این مسابقات، مهدی عبدی فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرده تا از این شرایط ناراضی باشد.
این موضوع باعث شد تا این بازیکن به دنبال جدایی از پرسپولیس باشد تا به تیمی برود که فرصت بازی به او برسد.
در همین رابطه مشخص شد که تیم تراکتور با شرایط پرسپولیس برای واگذاری عبدی به صورت قرضی موافقت کرده تا این مهاجم را با لباس سرخ تیم تبریزی در لیگ برتر ببینیم.
این در حالی است که در یکی دو روز اخیر، تیم نساجی هم به دنبال جذب عبدی افتاده اما آنها نه به صورت قرضی بلکه به صورت دائمی این بازیکن را می‌خواهند. این درخواست نساجی با مخالفت پرسپولیس رو‌به‌رو شده و به همین دلیل احتمال اینکه عبدی به نساجی برود بسیار کم است اما با موافقت تراکتور با جذب قرضی این بازیکن، به احتمال زیاد عبدی را در این تیم خواهیم دید. یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هم با انتقال قرضی عبدی موافقت کرده و راضی به جدایی دائمی او نیست.
این در حالی است که شنیده می‌شود مدیران تراکتور در کنار مذاکره با باشگاه پرسپولیس، به دنبال جذب عیسی آل کثیر مهاجم سپاهان هم هستند تا مشکل گلزنی تیمشان را هر چه زودتر حل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: