kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۱۱۶۳
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۴
وحیدی:
وزیر کشور گفت: مشارکت بسیار خوب متقاضیان و داوطلبان در پیش‌ ثبت‌نام مجلس نشان از این دارد که یک انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری در پیش داشته باشیم.

احمد وحیدی، وزیر کشور در گفت‌وگو با تسنیم، با ‌اشاره به برنامه‌های وزارت کشور در راستای راهبردهای چهارگانه مقام معظم رهبری گفت: وزارت کشور در چارچوب قانون و در راستای تحقق راهبردهای ابلاغی چهارگانه سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین در راستای اجرای قانون جدید انتخابات، هم در سطح وزارتخانه و هم در سطح همه استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها آمادگی لازم را دارد.
وی افزود: وزارت کشور با ورود به بحث پیش‌ثبت‌نام انتخابات در راستای تحقق راهبردهای ابلاغی چهارگانه سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت رهبر معظم انقلاب اسلامی گام برداشته است و مشارکت بسیار خوب متقاضیان و داوطلبان در این ثبت‌نام نشان از این دارد که یک انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری در پیش داشته باشیم.
وزیر کشور بیان کرد: وزارت کشور توجیهات و آموزش‌های لازم را برای همه رده‌های اجرایی انجام داده و بر اساس موارد زمانی که در قانون پیش‌بینی شده این آمادگی را دارد که بعد از مرحله پیش‌ثبت‌نام‌ها، در بیست و هفتم مهرماه وارد مرحله ثبت‌نام نهایی شود و اقداماتی که بر اساس چارچوب زمانی در قانون مشخص شده را انجام دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر: