kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۰۶۶۰
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۳
استاندار یزد در روز خبرنگار با همراهی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، از دفتر نمایندگی روزنامه کیهان در این استان بازدید کرد.

 

یزد- خبرنگار کیهان:

استاندار یزد در جریان این دیدار با تشریح نقش خبرنگاران و رسانه‌ها در جامعه یادآور شد: در عصر حاضر رسانه‌ها نقش پررنگی بر افکار عمومی جامعه دارند و کسانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند از اقشار تاثیرگذار جامعه هستند.
مهران فاطمی اظهار داشت: یکی از رویکردهایی که از سوی رسانه‌های بیگانه به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد،‌ اشاعه فضای یأس و ناامیدی در جامعه است و از این رو رسانه‌های کشور نیاز است که بیش از پیش نسبت به معرفی موفقیت‌ها اقدام کنند.
استاندار یزد ضمن قدردانی از زحمات سرپرست روزنامه کیهان استان یزد افزود: کارخانه یزدباف یکی از مجموعه‌های بزرگ و خوش‌سابقه استان و کشور در حوزه نساجی است.
خوشبختانه این مجموعه در کنار فعالیت‌های تولیدی، به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود نیز توجه خاصی دارد.
وی با بیان اینکه مجتمع آموزشی «مدیریت سامان» یکی از پروژه‌های حوزه مسئولیت اجتماعی مجموعه یزدباف است، اظهار داشت: عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ، با نگاه تربیت مدیران آینده در حوزه‌های مختلف در حال اجراست.
دکتر فاطمی با‌اشاره به قرارگیری پروژه مذکور در مراحل پایانی اجرا، اظهار داشت: مقرر شد با همراهی گروه بانک سامان بخشی از فضاهای آموزشی مجموعه در اختیار مجموعه تیزهوشان قرار گیرد.
استاندار یزد با‌اشاره به بازدید از مجتمع چندمنظوره فرهنگی، ورزشی و تفریحی یزدباف، گفت: نگاه بلند در طراحی و اجرای این پروژه، آن را به یکی از پروژه‌های بی‌نظیر در سطح استان و کشور تبدیل کرده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش حوزه نساجی و پوشاک را یکی از محورهای سند یزد نوین دانست و گفت: در حال حاضر تنها 5 درصد از پارچه‌های تولیدی این مجموعه بزرگ، در استان تبدیل به پوشاک می‌شود که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق برای این حوزه است.
دکتر فاطمی با ‌اشاره به اهمیت توسعه حوزه تولید پوشاک در استان؛ با تبدیل پارچه‌های تولیدی به پوشاک اظهار داشت: امید است با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود، استان یزد تبدیل به قطب تولید پوشاک کشور و منطقه
شود.
در این دیدار از محمد فرزانیان محمدی سرپرست روزنامه کیهان استان یزد و سرکار خانم شمس مدیر دفتر یزد تقدیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: