kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۰۵۴۰
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳
 
 
 قلمت بشکند تاریخ اگر...
 
 مهدی طیبی با انتشار تصاویری از ناوگروه 86 ارتش جمهوری اسلامی نوشت: «قلمت بشکنه تاریخ اگر ننویسی که این ٣۵٠ نفر ٨ ماه دور از خانواده، بدون توجه به تحریم، روی دریا شناور بودن... خطر طوفان و دشمن رو پشت‌سر گذاشتن و دور دنیا گشتن تا ثابت کنن که ایران اگه بخواد کاری رو بکنه، هیچ‌کسی جرأت متوقف کردنش رو نداره!»
 معنای اقتدار
 علی فرحزادی: «اقتدار یعنی ۴۴ سال همه دنیا تحریمت کنن ولی تو ناو مکران بسازی که با یک‌بار سوخت‌گیری، ۹ بار دور زمین بچرخه!»
 جنایتی قابل تأمل
 محمد صرفی: «دیروز سالروز بمباران اتمی هیروشیما بود. سه روز بعد ناکازاکی هم مورد حمله اتمی قرار گرفت. 220 هزار ژاپنی بر اثر این حملات کشته شدند. درباره این ماجرا بسیار گفته‌اند. آنچه برای من جالب و قابل‌تأمل است اینکه چطور آمریکایی‌ها که چنین جنایت تاریخی و بی‌سابقه‌ای را انجام دادند و ژاپن را به اشغال خود درآورده بودند، توانستند تصویر خود را به‌عنوان کشوری جانی و اشغالگر در افکار عمومی ژاپن تا حد بسیار زیادی تغییر دهند. به نظرم این موضوع جای تأمل و مطالعه دارد. شاید به درد امروز ما هم بخورد.»
 برای انتقام قربانیان مافیای مسکن پای کار باشید
 عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران درباره حادثه تخریب ساختمان‌های ناایمن و فوت چند تن از پرسنل فراجا و شهرداری در این حادثه نوشت: «پیکر دومین همکار عزیز ما هم از زیر آوار بیرون آمد. رزاقی و الهامی نخستین قربانیان مبارزه با مافیای مسکن نبودند. خون مظلوم اما می‌جوشد. آه فرزندان‌شان پای همه سوداگرانی که با جان مردم کاسبی می‌کنند، خواهد گرفت. کاش همه مسئولان برای گرفتن انتقام قربانیان از مافیای مسکن پای کار باشند.»
 آنچه پیر ما در خشت خام می‌دید
 سوگند زهرایی: «سخنگوی شرکت فایزر گفته کارکنان این شرکت اصلا از واکسن فایزر استفاده نکردن و برای اونا واکسن جداگانه‌ای تهیه کردیم، قرارداد این شرکت با کشورها هم برای اجباری شدن تزریقش محرمانه ‌است. یاد صحبت‌های آقا در۱۹ دی ۹۹ افتادم که چجوری جلو روحانی و دولتش رو گرفت.»
 دوران قطعی برق گذشت
 محمد عنایتی: «محتواهایی که اصلاح‌طلبا در رابطه با قطعی برق آماده کردند، 2 ساله داره خاک می‌خوره و فاسد شده، الان از برخورد صاعقه با یه پست برق و اتصالی سیستم تهویه یه مرغداری تو گناباد خراسان رضوی نمی‌گذرن! داداش دوره اونی که 8 ساعت 8 ساعت قطعی به برق خانگی و صنایع می‌داد گذشت...»
 یادش بخیر
 سعید سعیدی: «شما یادتون نمیاد یه زمانی بود می‌رفتیم تو جدول نگاه می‌کردیم ببینیم کی قراره برق خونمون 2 ساعت بره چون روحانی معاهده پاریس رو امضا کرده بود و تعهد داده بود ایران کمتر سوخت فسیلی بسوزونه! معاهده‌ای که نه آمریکا امضاش کرد نه عربستان و روسیه!»
نام:
ایمیل:
* نظر: