kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۰۲۴۷
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹
 
 
جلسه رسیدگی به انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی دیروز برای بار دوم لغو شد که برخی خبرهای حاکی از فشار بر وزیر صمت و دیگر اعضای شورای نظارت را تایید می‌کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، از مدتها قبل اعلام شده بود که جلسه شورای ‌عالی نظارت برای تعیین تکلیف انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی در روز شنبه هفتم مردادماه برگزار می‌شود اما این جلسه به روز دوشنبه 9 مردادماه موکول شد. جلسه مذکور دیروز برای بار دوم به تعویق افتاد.
قرار بود این جلسه دیروز دوشنبه 9 مرداد در وزارت صمت با حضور عباس علی‌آبادی به عنوان وزیر صمت و رئیس‌شورای عالی نظارت و سایر اعضای این شورا درباره حضور غیرقانونی «حسین سلاح‌ورزی» در انتخابات اتاق ایران برگزار شود که این جلسه لغو شد و احتمالا در هفته آینده برگزار می‌شود.
لغو مجدد جلسه رسیدگی به انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی، برخی خبرهای حاکی از فشار بر وزیر صمت و دیگر اعضای شورای نظارت را تایید می‌کند. به نظر می‌رسد سلاح‌ورزی صرفا یک مهره بی‌ارزش است و شبکه نفوذ برای به تأخیر ‌انداختن تصمیم‌گیری برای ابطال‌ انتخابات غیرقانونی اتاق ایران فعال شده و تلاش می‌کند‌ وزیر صمت را متقاعد کند تصمیم‌گیری برای ابطال این انتخابات را تا زمان تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی به تعویق بیندازد؛ غافل از اینکه قانون‌شکنی‌هایی که اخیرا در حوزه‌های مختلف باب شده، حاصل همین سلب مسئولیت‌هاست.
لازم به یادآوری است که روز یکشنبه‌ 28 خرداد، دهمین دوره انتخابات هیئت‌رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار و «حسین سلاح‌ورزی» با وجود رد صلاحیت از سوی وزارتخانه‌های اطلاعات و صمت، به عنوان رئیس‌اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد؛ در حالی که حتی حضور او به عنوان کاندیدا هم غیرقانونی است.
نام:
ایمیل:
* نظر: