kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۳۷۷
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴
 
 
وزیر کشور در سفر به استان اردبیل در روستاهای سیل‌زده حضور یافت و ضمن صحبت با اهالی این روستاها در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، احمد وحیدی با حضور در روستاهای سیل‌زده گرمی پای درددل روستاییان نشست و برای رفع مشکلات آنها قول مساعد داد.
وزیر کشور در این بازدید از بخش‌های تخریب شده کانال آب‌آور دریاچه گیلارلو که از این منطقه عبور می‌کند، برای باز‌سازی این کانال قول مساعد داد.
رفع مشکل آب شرب و کشاورزی از عمده‌ترین مسائلی بود که روستاییان خواستار رفع آن از سوی مقامات و مسئولان بودند که وزیر کشور در این خصوص هم قول مساعد داد.
وحیدی در ادامه در شهرک صنعتی گرمی که در جریان سیل نهم و دهم خردادماه تخریب شده بود‌، حضور یافت و از نزدیک وضعیت این شهرک را بررسی کرد.
وزیر کشور از دیگر مناطق سیل‌زده انگوت گرمی و بیله‌سوار نیز بازدید کرد و در ادامه در جلسه شورای اداری گرمی حضور یافت.
بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن و کلنگ‌زنی پل بسیج در اردبیل از دیگر برنامه‌های وزیر کشور در سفر یک روزه به استان اردبیل بود.
وحیدی همچنین از پل انجیرلو در جاده گرمی- بیله‌سوار که در سیل اخیر تخریب شده بازدید کرد و در جریان اقدامات دستگاه‌های مرتبط درخصوص این پل قرار گرفت.
وزیر کشور در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان گرمی گفت: سیلاب‌های اخیر شمال استان اردبیل منجر به فوت هفت نفر از اهالی شهرستان‌های گرمی و انگوت شد که داغ از دست دادن چهار کودک در این سیلاب بسیار دردناک بود.
وحیدی با بیان اینکه بنا به نظر کارشناسان، سیلاب‌های اخیر شمال استان اردبیل در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه است، از آغاز پرداخت هزینه خسارات این سیل پس از برآورد کامل خبر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: