kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۲۲۶
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۸

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323 - ۳۰۰۰۷۱۹۳۲
* کاهش قیمت‌ها از بازار مسکن، خودرو، طلا و ارز، به بازار لوازم خانگی و گوشی همراه رسیده است؛ البته بدون برجام وFATF ! جریان تحریف، ۸سال به ملت ایران دروغ گفت و حالا دست و پا می‌زند تا مثل سرعت‌گیر، از شتاب ریزش قیمت‌ها بکاهد. این، بازی حیثیتی و ماجرای مرگ و زندگی برای خیانتکاران است.
آقاجانی
* با وجود برخی از انتقاد‌ها که به دولت سیزدهم وارد است، باید اعتراف کرد دولت رئیسی در دو سال گذشته کار‌های بزرگی را به انجام رسانده که دوست و دشمن به آن معترف‌اند و از همه مهم‌تر توانسته ریل رخوت و بی‌عملی دولت گذشته را تا حدود زیادی به سمت انجام کار‌های بزرگ و امیدواری جامعه تغییر بدهد. آنچه این روز‌ها در سفر استانی اخیر رئیس‌جمهور و استقبال باشکوه مردم از وی مشاهده کردیم و آنها را به صف استقبال بدون تعطیلی مدارس و ادارات کشانده بود‌، نشانه درک مردم از کار‌هایی است که این دولت انجام داده است.
روئینی
* فقط صادرات میعانات گازی نسبت به سال قبل ده برابر و صادرات نفت ۲ برابر شده است! ولی همان‌هایی که درهنگام مسئولیت زخم بستر گرفته بودند الان تمام تلاش خودشان را می‌کنند که این اخبار امیدآفرین‌ دیده نشود.
بهرام‌پور
* دستور آقای رئيسي ریاست محترم جمهور در پرداخت وام ۵ هزار ميلياردي به كشاورزان تبریزی براي خريد تراكتور، جدا از مكانيزه كردن كشاورزي این منطقه، رونق توليد كارخانه تراكتورسازي تبريز را نیز در پی خواهد داشت.
اسماعیل‌زاده
* اهمیت دو انتخاب پایان سال جاری، کینه‌ورزان به ایران عزیز و معاندان را برآن داشته تا از الان مردم را از حضور و مشارکت فعال در این انتخابات دلسرد کنند. اما ان‌شاءالله این بار نیز مردم با حضور آگاهانه خود دشمنان را مأیوس خواهند کرد.
اکبر‌زاده
*نوه بصیر امام راحل‌، جناب حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی اخیرا تاکید کرد: از تمام وجود معتقدیم که جز رهبر معظم انقلاب هیچ شخصی در ایران نبود که جای امام خمینی(ره) را بتواند پر کند. از این سید بزرگوار درخواست می‌شود یک کلاس ولایت شناسی برای دست‌اندرکاران سایت جماران برپا کند تا کمی هم متوجه فلسفه وجودی رسانه خود بشوند!
صمدی
* پس از کشته شدن مرحوم کیان پیرفلک به دست تروریست‌ها در ایذه مادر وی سبک جدیدی از بلاگری به نام «بلاگری خون» وکاسبی با خون فرزندش را آغاز کرد. این کار اکنون باعث شهادت یک افسر پلیس در ایذه و یتیم شدن پنج فرزند او شده است. حالا خواهر قاتل افسر پلیس هم به بلاگری خون روی آورده است. اگر با این افراد برخورد نشود بلاگری خون تبدیل به یک کسب و کار می‌شود. از مسئولان قضایی کشور خواهشمندم با مادر کیان پیرفلک و خواهر پویا مولایی برخورد قاطع و بدون مماشات داشته باشند.
پور‌موسوی
* خواهر پویان مولایی قاتل، با پررویی استوری گذاشته و نظام را تهدید کرده است! آقای دادستان! همین امشب این سرباز دشمن را بازداشت کنید. چون مماشات‌های قبلی پنج بچه را یتیم کرد. اگر دستگاه قضا اقتدار نداشته باشد کشور جای جولان دادن قاتلان شهید قنبری‌هاست!
عقیل‌آبادی
*این جمله راهبردی و مهم مقام معظم رهبری را هیچ گاه نباید فراموش کرد: مقاومت هزینه دارد اما هزینه‌ سازش و تسلیم، از هزینه‌ مقاومت به مراتب بیشتر است. ‌[خرداد98] آیا این راهبرد مهم در کلام رهبری، صرفا در مورد «سیاست خارجی» است و یا در مورد «سیاست داخلی» هم هست؟ به عنوان نمونه، هزینه سازش در برابر دشمنان داخلی، فتنه‌گران، بعضی سلبریتی‌ها، «پدرِ نامردِ مهسا امینی» و «مادرِ ظالمِ کیان پیرفلک» بیشتر هست یا مقاومت در برابر خیانت‌ها، دشمنی‌ها و لگد زدن‌های آنان؟!
سعادتی
* کوتاه‌ترین و بهترین مسیر برای انتقال کالا از چین و آسیای مرکزی به غرب‌آسیا و اروپا توسط دکتر رئیسی افتتاح شد. به گواهی تاریخ جاده ابریشم به مدت ۱۷۰۰ سال بزرگ‌ترین شبکه بازرگانی دنیا بود و اخیرا به همت دیپلماسی در کنار میدان، تاریخ پرعظمت ایرانیان در حال تکرار شدن است! به خدا فرق می‌کند چه کسی سکاندار دولت باشد!
عبد‌الملکی
* از مدیرمسئول محترم کیهان و همکارانشان که به ارائه تحلیل‌های بصیرت‌افزا اهتمام دارند تقدیر و تشکر می‌کنیم.
مجیدی و نوری
* به دولتمردان عرض می‌کنم دلارهای ناشی از صادرات نفتی وغیرنفتی را که به کشور برمی‌گردد در بازار ارز ر‌ها نکنند که توسط عده‌ای عیاش به دبی و... روانه شود بلکه آنها را برای پروژه‌های مهم و ضروری صرف نمایند که در سفره مردم هم دیده شوند.
داودی
* پس از افتتاح حدود ده ساله پروژه ملی و عظیم اتوبان رشت قزوین، چه گره و مشکلی در کار است که گلوگاه ترافیکی منجیل رودبار در این مسیر راکد شده است؟ مطالبه بر حق مردم و اقدام جهادی در این زمینه همت مسئولان را می‌طلبد.
اقتداری
* نیروهای مسلح ما اعم از ارتش و سپاه هر روز افتخاری بر افتخارات کشور می‌افزایند که ‌اشک شوق ما سرازیر می‌شود. درست برعکس شرکت‌های خودروساز داخلی که با کم‌کاری باعث ترس و دلهره خریداران می‌شوند! اخیرا موتور پژو 206 را که از رده خارج شده قرار است برروی پژو 207 سوار کنند! کاش شرکت‌های خودرو‌ساز داخلی هم به نیروهای مسلح سپرده می‌شد تا خودرویی ایمن و سالم به دست مشتری می‌رسید.
اکرمی شیراز
* با توجه به هدف‌گذاری‌های رئیس‌جمهور در وهله اول از ایشان و بعد از آن از بانک مرکزی و مجلس به‌خصوص ریاست مجلس انتظار داریم تغییر ریل در نظام بانکداری را با پیگیری و مجازات متخلفان احتمالی شروع کنند و اراده خود در حل مسئله مهم پرداخت تسهیلات بی‌ضابطه به کارمندان بانک را نشان دهند و یک بار برای همیشه کشور را از این مشکل مزمن رهایی بخشند.
ابوالفتحی
* دوست داریم شهرداری مثل سابق در بوستان‌ها مراسم جشن یا غرفه و بازار برپا بکند. قبلا زمان آقای قالیباف مراسم جشن و بازارهای متنوعی در بوستان‌ها برگزار می‌گردید و باعث شادمانی مردم می‌شد.
یاسری
*با این شرایط افزایش وحشتناک اجاره‌بهای مسکن، زندگی برای خیلی از خانواده‌ها به شدت سخت و طاقت‌فرسا شده است. مسئولین فکری بکنند.
نظری
* بالا بودن میزان تصادفات در کشور ما در درجه اول به عدم رعایت قوانین توسط برخی از رانندگان بی‌توجه برمی‌گردد. متاسفانه فرهنگ رانندگی نزد برخی افراد اصلا رعایت نمی‌شود یا درکی از آن ندارند. این مشکل باید حل شود تا جلوی بسیاری از خسارت‌های جانی و مالی گرفته شود.
فلاح
* شـاخه برخی از درختان در هنگام وزش بادهای شـدید می‌شکند و باعث ایجاد حادثه در خیابان می‌شود. شهرداری شاخه‌های اضافی درختانی را که زیادی رشـد کرده‌اند کوتاه کند تا از خطرات احتمالی و از آسیب زدن به جان و مال شهروندان جلوگیری شود.
درخشان
* کشف حجاب و تبلیغ آن، در کارگاه آموزشی طراحی زیورآلات و برخی مراکز فروش و... ‌چه معنائی دارد؟ ظاهراً باید قانون مملکت دوباره برای بعضی‌ها یادآوری بشود. مسئولیت اداره اماکن در این بین بیشتر است.
قربانی
* شخصیت واقعی یک زن، شخصیتی برخاسته از حیا و عفاف و محجوب بودن است و چنین شخصیتی در پیشگاه الهی و وجدان انسانی انسان‌ها معتبر و ارزشمند است. به جوانان توصیه می‌کنم به رسانه‌های مغرضان و دشمنان این ملت گوش نکنند. آنها دلسوز ما نیستند بلکه می‌خواهند ما برده آنها باشیم و آنها ارباب! بی‌حجابی منجر به بی‌حیایی و ولنگاری و بی‌هویتی خواهد شد. و چنین زنانی دیگر قادر به تربیت فرزندانی چون خمینی‌، خامنه‌ای‌، سلیمانی‌، حججی‌ و...نخواهند شد.
مستعان‌زاده و جواهری
* در سایه انفعال قوه قضائیه، صفحات مجازی و سلبریتی‌ها عملیات روانی خود را برای تحریف واقعیت و تعویض جای جلاد با شهید آغاز کرده‌اند. قوه قضائیه تا کی می‌خواهد منفعلانه به تحرک این سربازان جنگ روایت‌ها نگاه کند؟
خسروی

نام:
ایمیل:
* نظر: