kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۱۵۸
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۷

 

گزینه‌های تازه برای سرمربیگری استقلال
مدیران باشگاه استقلال با گزینه‌های جدیدی برای سپردن سرمربیگری این تیم مواجه هستند؛ آنها قصد دارند با بررسی تمام جوانب تصمیم درستی در این خصوص بگیرند. بعد از آنکه حجت کریمی مدیرعامل باشگاه استقلال صبح دیروز اعلام کرد برای انتخاب سرمربی نمی‌خواهد عجولانه تصمیم بگیرد و چند روز بیشتر زمان خواست، مشخص شد که او در این پروسه با چالش‌هایی روبه‌رو شده است.
جواد نکونام گزینه اصلی استقلالی‌ها در روزهای گذشته بود اما او هنوز به خاطر اتفاقات و ماجراهای زمان حضورش در فولاد و ترک این تیم درگیر است و مجوزهای لازم برای حضورش صادر نشده؛ این در حالی است که نکونام عصر دیروز با پست اینستاگرامی خود نشان داد علاقه‌مند است سکان هدایت استقلال را بپذیرد.
در این شرایط اما مدیران باشگاه استقلال با گزینه‌های دیگری وارد مذاکره شده‌اند. علاوه‌بر گزینه‌های ایرانی که آنها از قبل داشتند، حالا چند مربی خارجی جدید هم به مدیریت استقلال معرفی شده و حتی مذاکرات اولیه نیز با آنها انجام شده است. البته دیروز ابتدا بار دیگر صحبت از مذاکره دوباره با کریستین پانوچی سرمربی ایتالیایی شد، اما مسئولان استقلال آن را کردند. طبق پیگیری‌های انجام شده، یک گزینه نام آشنا از کشور اسپانیا مدنظر استقلال قرار دارد و مذاکرات اولیه نیز صورت گرفته است. پیش از این مربی، خوان رومن لوپس اسپانیایی مدنظر استقلال بود و به ایران نیز آمد، ولی قراردادی امضا نشد. حجت کریمی در مصاحبه‌ای که دیروز انجام داد بر اضافه شدن چند مربی خارجی دیگر به گزینه‌های سرمربیگری صحه گذاشت و حالا باید دید در نهایت چه تصمیمی برای نیمکت استقلال اتخاذ خواهد شد.
تقابل امیدهای ایران با اردن در نیمه نهایی غرب آسیا
شاگردان رضا عنایتی عصر امروز در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی
زیر ۲۳ سال غرب آسیا به مصاف تیم اردن خواهند رفت.
تیم فوتبال المپیک ایران پس از کسب پیروزی سه بر یک مقابل سوریه در نخستین مسابقه قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا، جمعه شب گذشته نیز در دومین دیدارش در این رقابت‌ها در ثانیه‌های پایانی دیدار با فلسطین توسط آریا برزگر به گل تساوی یک بر یک دست یافتند تا جواز صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابتها را به‌دست آورند. شاگردان رضا عنایتی پس از این دیدار از ساعت ۱۲ ظهر دیروز یک جلسه ریکاوری در هتل محل اقامت خود در شهر کربلا برگزار کردند تا به نوعی خستگی دیدار سنگین برابر فلسطین از تن آنها بیرون برود و آماده بازی نیمه نهایی شوند. تیم فوتبال المپیک ایران که باید امروز در مسابقه نیمه نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا به مصاف تیم امید اردن برود، عصر دیروز شهر کربلا را به بغداد، پایتخت عراق ترک ‌کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: