kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۰۴۳
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲
 
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323 - ۳۰۰۰۷۱۹۳۲  
 
 
* مطالبه قاطبه ملت عزیز ایران این است که با شبکه همکار با دشمن در داخل کشور که «امید» مردم را نشانه گرفته‌اند، قاطعانه و بدون اغماض برخورد شود.
شهریاری
* آقایان، مسئولین، بزرگان! امنیت مملکت در گرو اقتدار این نیروهای انتظامی-امنیتی است! دست این عزیزان را باز کنید تا دست تروریست‌ها را از سر این مرز و بوم کوتاه کنند.
محمدلو
* عدم برخورد با موج سواری مادر کیان پیرفلک باعث شد پسر عموی وی در جشن تولد ‌بازیشان مأمورین فراجا را زیر بگیرد و سروان قنبری شهید و سرباز وظیفه‌ای هم زخمی‌شود. بچه‌های مظلوم فراجا در مرز توسط تروریست‌ها و‌ در شهر به دست ‌اشرار شهید می‌شوند!
گیوه‌چی
* با توجه به شهادت عده‌ای از بهترین جوانان وطن و اینکه این عزیزان با کمترین امکانات با ‌اشرار درگیر و جان خود را فدای ایران اسلامی کردند لذا از ستاد کل نیروهای مسلح و دولت مردمی تقاضا داریم تمام نیروهای صفر مرزی به جلیقه ضد گلوله مجهز شوند.
گلشن
* اروپایی‌ها تا به حال نشان داده‌اند که در تصمیمات جدی هم اسیر آمریکا و هم اسیر صهیونیست‌ها هستند و استقلال رأی ندارند و اگر چنین نبود، در بسیاری از مسائل منافع خود را بر آمریکا و صهیونیسم ترجیح می‌دادند.
خداوردی
*وزیر امورخارجه سابق گفته فیلم گاندو از اول تا آخر کذب است و هیچ یک از اعضای تیم مذاکره‌کننده جاسوس نبوده‌اند! اگر چنین است چرا از عوامل تهیه‌کننده فیلم شکایت نمی‌کنید؟ و چرا چند نفر از تیم مذاکره‌کننده بازداشت و چند نفر هم به غرب پناهنده شده‌اند!
سوری
* زنی که حجاب بر سر می‌کند به تنهایی در حال مبارزه با تمدن دین‌ستیز غربی است. تمام ساختارهای غربی در جهت تضعیف زن محجبه طراحی شده است. غرب زن محجبه را بزرگ‌ترین مانع رویکرد حیوانی خود نسبت به این جنس ارجمند می‌شناسد. اگر بانوان ما به ایران مقتدر می‌اندیشند برای خنثی کردن توطئه شیطان بزرگ هم که شده باید خود را ملزم به حجاب نمایند.
درودیان
* تعطیلی امر به معروف و نهی از منکر یعنی بی‌اعتنایی مدنی در مسائل مهم و جدی و تبعات فاجعه‌بار آن نیز به شکل انواع و اقسام معضلات اجتماعی، بی‌بندوباری و فروپاشی کانون‌های خانواده خود را به نمایش خواهد گذاشت. 
برات
* چرا با روزنامه‌هایی که به عنوان پایگاه دشمن مستقر و عمل می‌کنند برخورد نمی‌شود؟ مماشات تاکی و کجا؟!
برومند
* شلوغي بيش از حد كلاس‌هاي درس در مدارس دولتي باعث شده است بسياري از خانواده‌ها به ثبت‌نام فرزندشان در مدارس غيردولتي تمايل پیدا کنند. به همين دليل مدارس غيرانتفاعي با شهريه‌هاي گران رشد كردند تا در ازاي پول‌هاي زيادي كه از خانواده‌ها مي‌گيرند، كلاس‌هاي درس استاندارد در اختيارشان قرار دهند. اين مسئله عملا نظام آموزشی كشور را به دوقطب غني و مستضعف تبديل كرده است كه بايد هر چه سريع‌تر اين دوقطبي بودن آموزش در كشورمان بشكند، وگرنه تبعات زيانبار بسيار زيادي به وجود آورده و به وجود خواهد آورد.
فشارکی
* متأسفانه تهرانی‌ها رکورد مصرف آب را به نام خود ثبت نمودند! تازه هنوز وارد تابستان نشده‌ایم. وای به حال تابستان! چرا عده‌ای بدون توجه و تعقل این‌گونه بی‌محابا آب شرب را هدر می‌دهند؟ و چرا مسئولان امر تدبیری برای جدا‌‌سازی آب شرب با آب مصرفی اتخاذ نمی‌کنند؟ 
شرف‌بیانی
* سرقت کابل‌های مخابرات در برخی از روستاها به یک رویه تبدیل شده است. مسئولان امر با تدبیر و تبدیل کابل‌ها به فیبر نوری که ارزان‌ترند و زیرزمینی کردن مشکل را بر طرف نمایند.
حسین‌آبادی
* طبق اعلام مرکز آمار ایران علی‌رغم کاهش 7 درصدی بیکاری فارغ‌التحصیلان نسبت به سال 1400 هنوز 938هزار و 461 نفر بیکارند که لازم است متولیان امر نسبت به حل مشکل این عزیزان اهتمام جدی نمایند.
حیاوی
* حدود یک ماه پیش برای 12خرداد از تهران به مشهد مقدس از ایران ایر و برای 15خرداد از مشهد به تهران بلیط هوایی تهیه نمودم. با کمال تعجب در تاریخ 10خرداد یعنی دو روز مانده به حرکت اعلام نمود که پرواز شما باطل شد برای استرداد وجه خود به آژانس صادر‌کننده بلیط مراجعه ‌نمایید! اولا لغو بلیت به درخواست شرکت ایران‌ایر بوده و درثانی چرا باید جریمه باطل شدن بلیت را از ما دریافت نمایند. با توجه به تعطیلی چند روزه گویا این شگرد شرکت‌های پروازی است تا به طریقی پروازهایی با قیمت بالا به فروش برسانند. لازم است مسئولان نظارتی و بازرسی به مسئله ورود نمایند. 
بختیاری 
*رودخانه قره سو در اردبیل نفس‌های آخر را می‌کشد. چرا که در اثر وصل شدن فاضلاب خبری از آبزیان در آن نیسـت. باید منتظر ماند و دید مسئولان محیط زیست استان اردبیل چقدر به موضوع ترتیب اثر می‌دهند. امیدواریم رسیدگی شود.
جوادی
*کارگران و اقشار کم درآمد مجبورند تصمیم‌گیری شـورای شـهر و فرمانداری تهران که هر سال کرایه وسـایل نقلیه عمومـی و دولتی از جمله اتوبوس‌های شـرکت واحد و متـرو را افزایش می‌دهند‌، تمکین و تحمل کنند. مسئولان به فکر کم درآمدها باشند.
رزمجو
* طبق تجویز پزشک برای رفع انسـداد ناشی ازغلظت خـون، باید به طور مداوم از قرص پالویکس استفاده کنم. یک بسته 28عددی آن، مدت‌ها قبل حدود 650 هزار تومان بود. اکنون همان یک بسته یک میلیون و دویسـت هزار تومان شده و شامل بیمه هم نمی‌شود و به طور آزاد باید تهیه بکنم. تکلیف بیمارانی مثل بنده که مجبوریم داروهای گرانقیمت و آزاد تهیه بکنیم، چیست. چرا مسئولان به گرانی دارو رسیدگی نمی‌کنند؟
کارجو
* در شهرستان دماوند سـگ‌های ولگرد‌، درخیابان گلایل واقع در میدان قدس جولان می‌دهند و موجب ترس و وحشت سـاکنان بـه ویژه زنـان و کودکان می‌شـوند. از مسئولین شهرداری تقاضای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از این محل را داریم.
کاتبی
* جمـع‌آوری برخـی دسـت‌اندازهای خطرنـاک در خیابان از سـوی شـهرداری کار بسیار درستی بود. امیدواریم تمام دست‌اندازهای غیراستاندارد اصلاح بشوند تا خودروهای مردم بیش از این دچار آسیب نشوند و خسارت نبینند.
جعفرزاده 
* با درخواست‌هایی که صورت گرفت خیابان مجاهدین اسلام توسط مسئولین شهرداری آسفالت شـد. جا دارد از توجه و پیگیری مسـئولان مربوطه نسـبت به این موضوع قدر‌دانی کرده و از زحمت‌های آنان سپاسگزار باشیم.
کریمخانی
* آب چشمه اعلا در دماوند متعلق به همگان است ولی در دولت هـای قبلی لوله‌کشـی و در اختیار یک شـرکت گذاشته شـده در نتیجه آب را در بطری‌ها می‌ریزند و بـه عنوان آب معدنی به فروش می‌رسـانند، ما ساکنین منطقه گلایه داریم و عرض می‌کنیم سهم مردم دماوند از آب چشمه اعلا چیست؟! امیدوارم مسئولین شهر پاسخ قانع‌کننده‌ای بدهند.
دماوندی
* مازندران که به عنوان یکی از سرسبزترین و زیباترین استان‌های ایران مطرح است، حالا در شرایطی قرار گرفته که آب‌های این استان به واسطه تولید میلیون‌ها لیتر شیرابه زباله‌هایی که در جنگل و کوه و دشت روی هم انباشته شده‌ در معرض خطر سمی شدن قرار دارند. اگر هرچه زودتر نسبت به محافظت از محیط زیست و آب این استان چاره‌ای ‌اندیشیده نشود، اتفاقات ناگواری در راه خواهد بود.
شکوهی
نام:
ایمیل:
* نظر: