kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۶۹۲۴
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۸
با حضور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی

 

شيراز- خبرنگار كيهان:
طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و جمعی از مدیران‌، رؤسا و کارشناسان ستادی و عملیاتی (ویدئوکنفرانس) ضمن تقدیر از زحمات مهندس کوه‌پیمای جهرمی، مهندس نعمت‌اللهی به‌عنوان سرپرست جدید امور فنی این شرکت معرفی شد.
مهندس علی منتصری مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در آیین تکریم و معارفه سرپرست مدیریت امور فنی این شرکت ضمن آرزوی تندرستی برای همکاران ستاد شیراز و مناطق عملیاتی، با بیان اینکه تغییر مسئولیت‌ها امری طبیعی است، گفت: مهندس کوه‌پیمای جهرمی از چهره‌های شناخته‌شده در زاگرس جنوبی محسوب می‌شود، و آنچه که در آمدن و‌ رفتن‌ها اهمیت دارد، پایداری رفاقت و صمیمیت است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود، امور فنی را مغز سیستم و ‌نیروی محرکه برای برنامه‌های جدید به‌ویژه در اجرا و تحقق طرح‌های ضربتی و جبران ناترازی گاز برشمرد و گفت: به نتیجه رسیدن سالم و ایمن تولید و افزایش میزان تولید از مخازن و ‌چاه‌ها از مباحث مهمی است که در امور فنی دنبال می‌شود.
وی از رؤسای مناطق عملیاتی نیز خواست به مسائل پرسنلی و‌ سرکشی از واحدهای دوردست و اطلاع‌رسانی صحیح و شفاف برای ارتقای هم‌افزایی بین کارکنان تمرکز کنند.
مهندس نعمت‌اللهی، سرپرست جدید مدیریت امور فنی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز در ادامه این مراسم بیان کرد: اگر بخواهیم به پیکره زاگرس جنوبی توجه کنیم، مشاهده خواهیم کرد که همکاران توانمندی در بدنه وجود دارند که در حرکت رو به جلو نقش بسزایی ایفا می‌کنند. وی با تاکید بر اینکه وظیفه داریم که توانمندهای را از بالقوه به بالفعل برسانیم و اهداف تعالی سازمانی را محقق کنیم، گفت: بنده افتخار همراهی و همکاری ١٤ ساله با شرکت زاگرس جنوبی دارم.
نعمت‌اللهی همچنین مشارکت و همراهی با مدیر عملیات، منابع انسانی و مالی به‌عنوان بازوهای تکمیلی، خروج از روزمرگی، نشاط‌آفرینی و افزایش انگیزه و رشد و تعالی سازمانی، توجه ویژه به پروژه‌های توسعه‌ای و افزایش دانش و تاثیرگذاری برنامه‌ها و ارتباط بیشتر با شرکت‌های دانش‌بنیان را از مهم‌ترین سرفصل‌های جدید مدیریت امور فنی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی عنوان کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: