kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۶۸۱۱
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۹
 
 
رئیس‌فدراسیون وزنه‌برداری گفت: بودجه‌ای که ما برای سال ۱۴۰۲ نیاز داریم ۱۲۶ میلیارد تومان است.
سجاد انوشیروانی در تازه‌ترین صحبت‌های خود در مورد تعیین تکلیف دبیر و نایب‌رئیس‌ بانوان فدراسیون بیان کرد: مریم ایلکا، معاون پیشین اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به عنوان نایب‌رئیس ‌بانوان فدراسیون معرفی شد‌. دبیر فدراسیون هم یکی دو نفر گزینش شدند و تا هفته اول تیر تعیین تکلیف می‌شود. 
وی با ‌اشاره به عملکرد کادر فنی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: قهرمانی آسیا اولین آزمون کادر فنی بود و بچه‌ها با تعداد حرکات خطای کمتری وزنه زدند. بدن‌های‌شان خوب بود و حتی برخی‌ها فراتر از انتظار کادرفنی وزنه زدند. اما این را هم باید از همین جا اعلام کنم که شرایط در المپیک کاملاً متفاوت است. تعداد سهمیه‌ها کم شده است و الان هر کشوری تعداد نفرات زیادی را برای گرفتن سهمیه المپیک آماده می‌کند تا از بین آنها سه نفر اصلی را به المپیک بفرستند. از این‌رو المپیک اصلا قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان قولی داد با این حال من به بچه‌ها امید دارم و پشتیبانی کامل از آنها را خواهیم کرد. کادر فنی هم خوب کار می‌کند و با نظم فوق‌العاده اردوی تیم ملی را اداره می‌کند و کوچک‌ترین حاشیه‌ای ندارد. 
رئیس‌فدراسیون وزنه‌برداری در مورد وضعیت بودجه این فدراسیون نیز گفت: حضور آقای سلیمی در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برای ما حُسن است و با رایزنی بودجه ما در کمیته ملی المپیک نسبت به سال قبل سه برابر شد. در بودجه وزارت ورزش هم بیش از سه برابر افزایش بودجه خواهیم داشت. بودجه‌ای که ما برای سال ۱۴۰۲ که نیاز داریم ۱۲۶ میلیارد تومان است. اگر نیازهای جانبی و عمرانی را کنار بگذاریم، برآورد ما این است حداقل ۷۰ میلیارد تومان داشته باشیم تا سال را با موفقیت به پایان برسانیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: