kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۶۶۳۳
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵

 

سرویس ورزشی-
ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال تهران که فصل گذشته با این تیم عنوان نایب قهرمانی لیگ را به‌دست آورد طی توافقی با آپوئل به این باشگاه قبرسی پیوست. نکته جالب در این انتقال، رقم قرارداد ساپینتو است؛ طبق اخبار منتشر شده این مربی پرتغالی با رقم 200 هزار یورو به باشگاه قبرسی پیوسته است.
همین آقای ساپینتو فصل قبل در باشگاه استقلال تهران قرارداد 620 هزار یورویی را به امضا رسانده بود، 420 هزار یورو بیشتر از تیم قبرسی.
وقتی عده‌ای از دلسوزان فریاد می‌زنند دلالان در این فوتبال جولان می‌دهند و هرکاری دوست داشته باشند انجام می‌دهند، همین یک مورد نشانه‌اش است. دلالان در سایه نبود نظارت کاری کردند که باشگاه بزرگ و مردمی استقلال یک سال قبل حداقل 420 هزار یورو بیشتر از ارزش واقعی ساپینتو به این مربی پول بدهد!
عجیب آنکه همین دلالها حداکثر توان خود را به کار گرفتند که امسال قرارداد این مربی ناکام با رقمی بیش از 700 هزار یورو تمدید شود که خدا به استقلال و هوادارانش رحم کرد و این اتفاق رخ نداد.
سؤال مهم این است که آیا الان با انتشار این خبر دستگاه‌های نظارتی به سراغ مدیران وقت استقلال می‌روند و از آنها می‌پرسند که برچه اساسی با ساپینتو 620 هزار یورو قرارداد امضا کردند؟!

نام:
ایمیل:
* نظر: