kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۶۰۰۶
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۵


مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از اجرای طرح ویژه نسل جدید معاینه فنی سیار در تهران تحت عنوان پرتابل خبر داد.
به گزارش تسنیم، شادی مالکی در نشست خبری از اجرای طرح ویژه نسل جدید معاینه فنی سیار در تهران تحت عنوان پرتابل خبر داد و گفت: در این طرح واحدهای سیار معاینه فنی با درخواست ساکنین مجتمع‌ها و یا سازمان‌ها و شرکت‌ها در محل حاضر می‌شوند و نسبت به معاینه فنی خودروهای آنها اقدام می‌کنند.
مالکی با بیان اینکه حدود 30 درصد از خودروهایی که به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کنند موفق به دریافت گواهی نمی‌شوند، افزود: همین امر منجر به این می‌شود که این خودروها در ترددهای خود بیشتر دچار مشکل شوند.
وی در ارتباط با اختصاص تعمیرگاه ویژه بانوان بیان داشت: 30 درصد از مراجعه‌کنندگان به مراکز معاینه فنی بانوان هستند و با توجه به این موضوع یک واحد تعمیراتی و معاینه فنی ویژه بانوان در مرکز آبشناسان راه‌اندازی شده است.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران افزود: ان‌شاءالله هشت خط سیار نیز در کمتر از یک ماه‌ آینده برای دسترسی راحت‌تر به مراکز معاینه فنی در تهران راه‌اندازی خواهد شد.
مالکی با بیان اینکه مراکز معاینه فنی از جمله بیهقی، آبشناسان و شقایق به‌صورت 24ساعته فعال هستند، گفت: همین امر موجب افزایش مراکز معاینه فنی شده است و در زمان حاضر ظرفیت مراکز معاینه فنی به 3 میلیون خودرو رسیده است.
وی با اشاره به صدور معاینه فنی برتر اظهارداشت: در زمان حاضر در 11 مرکز این کار در حال انجام است و از ابتدای سال تا امروز 18 درصد خودروهای مراجعه‌کننده موفق به دریافت معاینه فنی شده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر: