kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۵۷۸۱
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
آکادمی تلویزیون برنامه برگزاری ‌شانزدهمین مراسم اهدای جوایز افتخار آکادمی را که قرار بود هفته آینده برگزار شود را لغو کرد.

به‌گزارش تسنیم و به نقل از سی‌ان‌ان، روز گذشته آکادمی تلویزیون آمریکا در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد مراسم ‌شانزدهمین جشنواره افتخار این آکادمی که قرار بود هفته آینده در تاریخ 31 ماه می‌2023 برگزار شود را به تعویق‌ انداخته است.
در اطلاعیه رسمی منتشر شده در وب‌سایت آکادمی تلویزیون آمده، با توجه به شرایط موجود و همچنین برای احترام به تصمیم جمعی آکادمی مایل است اعلام کند‌ شانزدهمین مراسم اهدای نشان افتخار آکادمی در این دوره فعلاً کنسل شده و به زمان دیگری موکول شده است، اما آکادمی رسماً به برگزیدگان این دوره از جشنواره از طرف کل صنعت تبریگ می‌گوید.
این درحالی است که در فهرست برگزیده‌های این دوره از جشنواره آکادمی که اخیراً منتشر شده نام برنامه «37 کلمه»، «زندگی خانم رزا پارکس» دیده می‌شود و در بخش مستندها نیز مواردی از برنامه‌های تولید شده در زمینه عدالت اجتماعی، برابری حقوق زنان، مهاجرت و برخورد با تبعیض نژادی دیده می‌شود.
لازم به یادآوری است که بعد از اعتصاب نویسندگان آمریکا درباره نرخ دستمزدهایشان برخی از برنامه‌های مشابه از جمله مراسم HBO Max
و Amazon Prime نیز لغو شده بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: