kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۵۶۸۸
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱
 
 
 
جام جهانی نخبه‌ها متشکل از بازیکنان بالای ۳۵ سال برگزار خواهد شد.
فوتبال هرگز متوقف نمی‌شود و به راه خود ادامه می‌دهد. حتی بازیکنانی که تصمیم گرفتند فوتبال را کنار بگذارند نمی‌توانند زیاد از آن دوری کنند. گروه بازیکنان نخبه (EPG)، سازمانی که برای فوتبالیست‌های نخبه ایجاد شده است، از ایجاد یک تورنمنت جدید جام جهانی برای بازیکنان بالای ۳۵ سال خبر داده است. گروهی از کاپیتان‌های منتخب، از جمله میشل سالگادو، استبان کامبیاسو و استیو مک‌منمن به معرفی جدیدترین تورنمنت که از دسامبر ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد، پرداخته‌اند. جام جهانی بازیکنان نخبه مملو از‌ اشتیاق و هیجان خواهد بود.
در بیانیه ‌این گروه آمده است: هواداران به‌زودی شاهد خواهند بود که درخشش فنی هرگز از بین نمی‌رود و بازیکنان باتجربه و نخبه این موضوع را به‌خوبی نشان خواهند داد. اما چه کسانی می‌توانند در جام جهانی نخبه‌ها بازی کند؟
بازیکنانی که واجد شرایط تشخیص داده می‌شوند باید یا در یک مسابقه در جام جهانی فوتبال بازی کرده باشند یا بیش از ۱۰۰ بازی ملی داشته باشند. اسپانیا، برزیل، آرژانتین، اروگوئه، فرانسه، انگلیس، ایتالیا و آلمان در اولین دوره این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد. کاپیتان‌های مربوطه این تیم‌ها عبارتند از: میشل سالگادو (اسپانیا)، استیو مک‌منمن (انگلیس)، استبان کامبیاسو (آرژانتین)، امرسون (برزیل)، دیگو لوگانو (اروگوئه)، کریستین کارمبو (فرانسه)، مارکو ماتراتزی (ایتالیا) و کوین کورانی (آلمان).

 

نام:
ایمیل:
* نظر: