kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۲۰۶۴
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴
 
 
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323 - ۳۰۰۰۷۱۹۳۲  
 
 
* توافق ایران و عربستان یک زلزله سیاسی و پایانی بر هژمونی آمریکای مستکبر در منطقه است. با این توافق دوران پسا آمریکا در منطقه خلیج‌فارس شروع شده است.
صفدری
* برخلاف نظر بعضی از رسانه‌های متصل به جریان‌های سیاسی که مدعی بودند سفر آقای رئیس‌جمهور به کشور چین فایده‌ای نداشته معتقدم به زودی شاهد فواید این سفر و ریل‌گذاری جدید دولت در همکاری‌های منطقه‌ای خواهیم بود.
کارگر
* در بحث ارتباط و تعامل با کشورهای همسایه برقراری روابط ما با عربستانی‌ها موجب خواهد شد برخی شیطنت‌ها و دشمنی‌ها وجود نداشته باشد.
عابدینی
* رئیس‌محترم قوه‌قضائیه اعلام کرد اگر فردی ادعایی دروغ و بدون سند مطرح کند در کمترین فرصت احضار و با او برخورد می‌شود. بسم‌الله برخی(اعم سلبریتی‌ها، برخی معممین، نمایندگان ادوار گذشته مجلس و برخی مداحان و...) درباره مسمومیت دختران چه ادعاها و القائات کذبی که نکردند با توجه به قابل مشاهده بودن توئیت آنها در رسانه‌های مجازی لازم است سریع‌تر احضار شوند و با آنها برخورد شود.
عسگری
* از تلاش دولت جهادی و انقلابی در زمینه ایجاد اشتغال در سال جاری که از مرز یک میلیون نفر گذشته است تقدیر و تشکر می‌کنم. امیدوارم سال آینده دولت تلاشگر رکورد جدیدی در ایجاد اشتغال بزند.  
مهدوی نژاد            
* همه کسانی که دغدغه امنیت و ثبات سیاسی و اقتصادی کشور را دارند و به ویژه سلبریتی‌ها و افراد مشهور مراقب باشند در زمین دشمن بازی نکنند و فضا را غبارآلود ننمایند. از ابتدا خودشان می‌دانستند که دامن جمهوری اسلامی از بدرفتاری با دختران و بانوان پاک است و بلکه همواره پیشتاز در احیای حقوق زنان و دختران بوده است. خانواده‌ها نیز سواد رسانه‌ای را جدی بگیرند و به هر خبر و هر خبردهنده‌ای اعتماد نکنند و اخبار را از طریق رسانه‌های مطمئن مثل صداوسیما دنبال کنند و به اخبار رسانه‌های بیگانگان توجه نکنند.چون آنها خیر ما ملت و کشور عزیزمان را نمی‌خواهند.
برهان
* فشارهای تحریمی و اقتصادی غربی‌ها علیه کشورمان بیشتر از دولت قبل شده است ولی با تلاش موثر دولت جهادی برخلاف دولت فشل قبل که در مقابل خانه کدخدا زانو زد و نتیجه‌ای نگرفت، امید گشایش بیش از گذشته است. البته روزنامه‌های زنجیره‌ای به مدیران دولت جهادی می‌تازند که کاربلد نیستند. از دیدگاه آنان کاربلد وزرای دولت قبل مثل آن وزیر راه و شهر‌سازی بودند که افتخار می‌کرد بیش از 5 سال دوره وزارتش آجر روی آجر برای ساخت مسکن نگذاشته و شد این اوضاع کنونی مسکن!
یاراحمدی
* واقعا چقدر شرم‌آور است کسانی دلسوز دختران شده‌اند که عملکرد آنان در دوره مسئولیت، خلاف این اظهارات و دلسوزی را نشان می‌دهد. مثل وزیر راه و شهر‌سازی سابق که با افتخار مسکن مهر را مزخرف و طی بیش از 5 سال وزارتش آجر روی آجر نگذاشت و یا معاون امور زنان ریاست جمهوری قبل که آمار زنان سرپرست خانواده،‌ بدسرپرست و برخی زنان آسیب دیده اجتماعی را به سازمان‌های بین‌المللی ارسال کرد. اینها باید خجالت بکشند و این قدر وقیح نباشند. اگر از خدا و مردم خجالت نمی‌کشند از عملکرد خود خجالت بکشند.
حسامی
* همان طور که رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای فرمودند مسمومیت‌ دانش‌آموزان جنایت بزرگ و غیراغماض است و عاملان آن باید به شدت مجازات شوند. انتظار می‌رود دستگاه قضایی این خائنان به ملت و کشور را محاکمه و مجازات نمایند تا درس عبرتی برای دیگران شود.
کشوری‌نیا
* وزیر خارجه آمریکا در ادعای جدید خود گفته درهای دیپلماسی باز است. بستگی به ایران دارد که تعامل کند یا خیر؟ می‌خواهم بگویم ایران همیشه آماده گفت‌وگو و تعامل بوده و هست ولی این آمریکا بود که زیر میز مذاکره زد و از برجام خارج شد.
شیرمردی
* از مدیر محترم سازمان صدا و سیما به ویژه مدیر شبکه 2 به خاطر تهیه و پخش برنامه بسیار مفید چشم و چراغ و برنامه پاورقی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و به مردم عزیزمان توصیه می‌کنم حتما این برنامه‌ها به ویژه برنامه پاورقی را ببینند چرا که حاوی مطالب خوبی در مقابل القائات شیطانی دشمنان است.
حجازی‌، قادری‌، طاهری
* برنارد لوی از ضدایرانی‌ترین چهره‌های تجزیه‌طلب بوده و نقش برجسته‌ای در جنگ‌افروزی‌ها و فتنه‌های استکبار جهانی در غرب آسیا داشته است. توسل چهره‌های برانداز به این جنگ‌افروزان که آرزوی تجزیه کشورمان ایران را دارند نمایانگر بی‌شرافتی آنها است. همه اقشار مردم ما از این کارگزاران توطئه تجزیه‌ ایران متنفرند.
فدایی
* گزارش‌ها و تحلیل‌های رسانه‌های عبری، امتناع از خدمت نظامیان ارتش صهیونیستی را «خرد شدن ستون فقرات اسرائیل» توصیف می‌کنند که می‌تواند فروپاشی این رژیم را رقم بزند.
زارع
* جریان واداده و برانداز که به امید حمایت استکبار جهانی به دنبال سقوط نظام اسلامی بود، پس از ناکامی و ناامیدی دنبال کارفرمای جدید می‌گردند. اما درک‌شان نمی‌رسد که به خانه‌ای تکیه کرده‌اند که خانه عنکبوت است. رژیم جعلی و کودک‌کش متزلزل‌تر از همیشه است و ان‌شاءالله درحال محو از نقشه جهان است.
میرنظامی
* با توجه به نقش بی‌بدیل سفارت انگلیس خبیث در فتنه‌های مختلف و آخرین آن هدایت شبکه توطئه تعطیل مدارس باید عذر این سفیر خبیث خواسته شود که یا کشور را ترک نماید یا به خاطر دست داشتن در بسیاری از فتنه‌ها محاکمه شود؟ آیا مصونیت دیپلماتیک باعث این همه آزادی می‌شود که با تصورات دوران پهلوی ملعون یا حتی دولت قبلی فکر کند هر کار فتنه‌گرانه‌ای که بخواهد می‌تواند انجام دهد!
غلامی
* نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در کنار دستیابی به توان تولید تجهیزات پیشرفته، توانسته‌اند با طراحی و ساخت پایگاه‌های زیرزمینی به یک توان راهبردی در حوزه پدافند و آفند دست یابند و خواب راحت را از دشمن بگیرند که جرأت عرض ‌اندام نظامی در برابر کشورمان را نداشته باشند. لذا دشمن با ناتوانی در این حوزه، به رفتارهایی دست می‌زند که شبیه افراد در حال غرق شدن است که برای نجات خود به هرچه دستش برسد آویزان می‌شود.
تقی‌لو
* مسموم کردن دانش‌آموزان نوعی اقدام تروریستی بود و امیدواریم دستگاه‌ قضایی عوامل اصلی این حرکت جنایت‌بار را به اشد مجازات محکوم و حکم الهی را برایشان جاری کند.
قاجاریان
* آقای مسعود دیانی دین‌پژوه و مجری تلویزیون که هفته گذشته در سن 41سالگی دارفانی را وداع گفت مجری موفق برنامه تلویزیونی سوره بود و تولیدات ارزشمندی را در باب معرفت عاشورایی به یادگارگذاشت. دلمان برای سخنان و نوشته‌های ارزشمند او تنگ می‌شود. روحش قرین رحمت خداوند باشد و با اولیاالله محشورگردد.
وحیدی
*‌ لازم است مسئولین امر برای سروسامان دادن به این آشفته بازار قیمت‌های نجومی کالاها تلاش مضاعفی داشته باشند.          
علیاری
* ضمن تشکر از بانک مرکزی به خاطر چاپ و عرضه ایران‌چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی‌، لطفا مبلغ برداشت روزانه را از200هزارتومان به 500هزارتومان افزایش دهند.
حرآبادی فراهانی

 

نام:
ایمیل:
* نظر: