kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۰۰۶۲
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
 
 
 شما زبان دنیا را بلد بودید؟
 هادیزاده: «تنها ۲ماه از تحلیل‌‌ دولتمردان سابق و ادعای پشت کردن چین به ایران می‌گذرد. وقت آن است که دوستان پاسخ دهند چرا رئیسی پس از ۱.۵سال از دولت خود برای سفر دوجانبه به پکن دعوت شده اما دومین قدرت اقتصادی جهان رئیس‌جمهور پیشین را یک‌بار هم اینچنین‌ دعوت نکرده است؟»
 دوران بزن در رو تمام شده
 کاربری نوشت: «عملیات ناموفق در اصفهان انجام شد، ایران وعده پاسخ داد. سه روز پیش در لیتوانی، مرکز پهپاد‌سازی آمریکا برای جنگ اوکراین در آتش سوخت. دیروز هم اعلام شد دو افسر صهیونیست فعال در حوزه پهپاد‌سازی کشته شده‌اند. پس ایران را نیازمایید...»
 قابل توجه مدافعان اغتشاشات
 علیرضا با انتشار تصویری از حضور پرویز ثابتی شکنجه‌گر و از مسئولان ارشد ساواک در تجمع ضد جمهوری اسلامی نوشت: «که گفتید فردای آزادی!؟ منتظر برنامه شاهزاده برای فردای براندازی بودید؟ برنامه اقتصادی؟ سیاسی؟ فرهنگی؟ اجتماعی؟ نه! براندازان پیش از همه و در‌ نخستین گام از برنامه امنیتی، کشتار و شکنجه خود رونمایی کردند!»
 دروغ
 فردوس با انتشار این تصویر از پرویز ثابتی و زنان مبارز انقلابی در بند ساواک نوشت: «یه دروغ پنج کلمه‌ای بگو:ساواکیِ حامیِ زن، زندگی و آزادی!»
 شکنجه مرام اینهاست
 کبری آسوپار: «به نظرم دارودسته پهلوی دیگه خیلی مطمئن شدن دارن میان تهران،‌ گفتن شکنجه‌گر هم برای مسئولین و حامیان انقلاب اسلامی داشته باشیم؛ دربار پهلوی بی‌شکنجه‌گر که نمیشه! وگرنه این خودزنی عمیق با از غار درآوردن و رونمایی از یک شکنجه‌گر، هیچ توجیه دیگه‌ای نمی‌تونه داشته باشه.»
 لبیک یا خامنه‌ای
 رضا ولی‌زاده با انتشار تصویری از مناطق زلزله زده نوشت: «خونه خراب هم بشم باز تو رو دارم.»
کاش پزشک بودید
 کاربری با اشاره به بیانیه اخیر انجمن اسلامی جامعه پزشکی در حمایت از سران فتنه 88 و اغتشاشات اخیر نوشت: «اسم خودشون رو گذاشتن پزشک، یک اسلامی هم به انجمن‌شون چسبوندن، بعد از اغتشاشاتی که کومله و منافقین و جمیع دشمنان ایران پشتیبانش بودن به عنوان جنبش پاک یاد کردن! روتون نمیشه اگرنه مینوشتید دستیاری پزشکهای پاکستانی و هندی رو به پزشک بودن در دوره جمهوری اسلامی ترجیح میدید!»

 

نام:
ایمیل:
* نظر: