kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۴۳۱۴
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
استاندار مازندران:
اجازه نمی‌دهیم خلائی در روند فعالیت شرکت آنتی بیوتیک ساری ایجاد شود زیرا تولیدات این شرکت مورد توجه ماست و در تلاش هستیم ظرفیت تولید از ۵۰ درصد به ۱۰۰ درصد برسد تا به منطقه تولید سرم‌ در بین کشورهای منطقه تبدیل شود.
 
 
 
ساری-خبرنگار کیهان:
 
حسین پور استاندار مازندران با همراهی نوبخت فرماندار مرکز استان، مسئولین استانی و شهری از شرکت دارویی آنتی بیوتیک ‌سازی در ساری بازدیدو مسائل و مشکلات این واحد دارو‌سازی مورد بررسی قرار گرفت.
سیدمحمود حسینی‌پور، گفت: مازندران در تامین امنیت دارویی استانی پیشتاز است و شرکت آنتی بیوتیک در تولید دارو و مواد اولیه نقش ممتازی دارد و زنجیره تولید مواد اولیه داروی آنتی بیوتیک‌ در استان می‌بایست کامل و گسترش یابد.
سیدمحمود حسینی‌پور با عنوان اینکه شرکت دارویی آنتی بیوتیک ‌سازی ساری در شرایط سخت اقتصادی و با وجود تحریم‌های ظالمانه در یکی از جبهه‌های استراتژیک در بخش تامین دارو فعالیت جهادی می‌کند و به نوعی تحریم‌های ظالمانه را خنثی کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن با جنگ تمام عیار سایبری و‌ روایت ‌سازی دروغ از کمبود دارو به‌عنوان یک بحران در کشور استفاده می‌کند.
وی افزود: زندگی و آزادی مردم جزو شعارهای پوشالی دشمنان کشور شده است و دشمن بسیاری از نیازهای دارویی ما را تحریم نموده است تا با روایت ‌سازی‌های ساختگی اهداف شوم خود را دنبال کند. استاندار مازندران افزود: ایجاد اشتغال و ثروت برای مناطق روستایی در حوزه تولید گیاهان دارویی در دستور کار ما قرار دارد که شرکت آنتی بیوتیک می‌تواند یک ظرفیت مهمی در این راستا باشد.
وی تاکید کرد: در حوزه پدافند غیرعامل می‌توانیم با تولیدات داخلی در کشور نسبت به صادرات این مواد اولیه اقدام کنیم و تامین‌کننده نیاز شرکت‌های دارویی در استان
باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: