kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۷۶۳
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
 
 
 
قهرمان تیراندازی المپیک توکیو یکی از مدال‌هایش را به آرتین سرایداران هدیه کرد.
جواد فروغی قهرمان تیراندازی ایران در المپیک توکیو، پنجشنبه شب و پس از پایان همایش ملی تجلیل از والدین قهرمانان ورزش کشور با حضور در منزل خانواده آرتین سرایداران، مدال طلای خود و همچنین پیراهن تیم ملی تیراندازی را به نمایندگی از ورزشکاران کشور به آرتین هدیه داد. در حمله تروریستی داعش به حرم شاهچراغ‌(ع) که عصر روز چهارشنبه 4 آبان 1401 به وقوع پیوست، 15 نفر از هموطنان‌مان به شهادت رسیدند که سه نفر از آنها پدر، مادر و برادر آرتین سرایداران بودند. جواد فروغی پس از اهدای مدال و پیراهن تیم ملی تیراندازی به آرتین، اظهار داشت: از زمانی که از این اتفاق با خبر شدم حس انزجار شدیدی داشتم و احساس سنگینی زیادی بر قلبم داشتم. فکر کردن به اینکه این کار را یک انسان انجام داده و به یک محیط زیارتی وارد شوند که زن و کودک غیر مسلح حضور دارند، برای من بسیار سخت بود.
وی در ادامه افزود: خیلی دوست داشتم در اولین فرصت کنار آرتین حاضر شوم و خوشبختانه به همایش دامان در شیراز دعوت شدم و خوشحال شدم که این فرصت ایجاد شد تا در خدمت خانواده آرتین حاضر شوم. پنجشنبه شب با آرتین دیدار کردم و هم حضوری به خانواده‌ او تسلیت گفتم و هم به عنوان یک وظیفه مدال و پیراهن تیم ملی را به آرتین تقدیم کردم.امیدوارم روزی آرتین آنچنان برومند شود که پیراهن تیم ملی‌اندازه او شود و بالیاقت و حمیت خود عضو تیم ملی در هر رشته‌ای که علاقه دارد، 
بشود. 
وی در پایان خطاب به سایر ورزشکاران گفت: به عنوان یک ورزشکار از چهره‌های ورزشی می‌خواهم کسانی که متاسفانه جبهه گیری نامناسب داشتند، از این کار دست بردارند و عزیزانی هم که تمایل به این‌گونه اقدامات دارند خود را بروز بدهند و در این اوضاع موضع و موقعیت خود را به صورت صریح و قاطع اعلام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: