kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۶۷۴۷
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷
 
 
دور جدید تمرینات تیم ملی از دیروز در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز خواهد شد.
تیم ملی مردان والیبال ایران از دیروز دهم مردادماه تمرینات خود را در سالن فدراسیون آغاز کرد و تا 20 مرداد به تمرینات بدن‌سازی و توپی خود در دو نوبت صبح و عصر ادامه خواهند داد. ملی‌‌پوشان کشورمان پس از هر سه روز تمرین یک روز استراحت دارند و روز 22 مرداد راهی لهستان خواهند شد.شاگردان عطایی روزهای 24 و 25 مرداد دو دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی اوکراین در لهستان خواهند داشت و سپس در مسابقات جام واگنر شرکت می‌کنند.
نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران روز پنج‌شنبه 27 مرداد به مصاف صربستان خواهد رفت و روز جمعه 28 مرداد مقابل تیم ملی لهستان بازی خواهد کرد. در ادامه ملی‌پوشان کشورمان روز شنبه 29 مرداد برابر تیم ملی آرژانتین به میدان خواهند رفت و روز یکشنبه 30 مرداد لهستان را به مقصد اسلوونی ترک خواهند کرد تا روز سه‌شنبه یکم شهریورماه در آخرین دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی اسلوونی بروند.
مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ با حضور 24 تیم از چهارم تا بیستم شهریورماه سال 1401 به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد و تیم ملی والیبال ایران روز شنبه پنجم شهریور ماه ساعت 20 به مصاف آرژانتین خواهد رفت.شاگردان عطایی روز دوشنبه هفتم شهریور ساعت 20 برابر تیم ملی مصر به زمین خواهند رفت و روز چهارشنبه نهم شهریور مقابل هلند بازی می‌کنند.
در پایان مرحله گروهی قهرمانی جهان دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد و چهار تیم نیز از بین تیم‌های سوم شش گروه که عملکرد بهتری داشته باشند، به مرحله حذفی راه پیدا خواهند کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: