kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۳۳۱۹
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
امیر صباحی‌فرد:
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز نیروی مقتدر پدافند هوایی ارتش به مرحله‌ای از رشد و نبوغ رسیده که هیچ وابستگی در تجهیزات به هیچ کشوری ندارد؛ امروز در تجهیزات بومی در لبه فناوری دنیا قرار داریم و قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه هستیم.
 
امیر علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم گرامیداشت ولادت امام رضا(ع) در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) گفت: ما هرچه داریم از برکت وجود امام رضا(ع) است و اعتقاد قلبی من این است که این امام رئوف گره از بزرگ‌ترین مشکلات می‌گشاید.
به گزارش مهر، وی از این نیرو به عنوان اولویت اول در دفاع از کشور نام برد و تصریح کرد: همان‌طور که شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی بیان می‌کرد، جمهوری اسلامی ایران حرم است و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که لباس خدمت به امنیت این کشور را بر تن دارند، خادمان این حرم و به نوعی خادمان حراست از امنیت کشورِ امام رضا‌(ع) هستند.
امیر صباحی‌فرد با اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: امروز نیروی مقتدر پدافند هوایی ارتش به مرحله‌ای از رشد و نبوغ رسیده که هیچ وابستگی در تجهیزات به هیچ کشوری ندارد؛ امروز در تجهیزات بومی در لبه فناوری دنیا قرار داریم و قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه هستیم.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه اگر دشمنان ما توانایی رویارویی با ما را داشتند درنگ نمی‌کردند، خاطرنشان کرد: عامل بازدارندگی دشمنان ایران اسلامی در درجه اول وجود فردی آگاه، شجاع، مدیر، مدبر و مجتهد به عنوان فرمانده در راس کشور و همچنین آمادگی نیروهای باایمان و تجهیزاتی که نیروهای مسلح در اختیار دارد است که هیچ گلوگاهی ندارند. ما به خاطر داشتن این توانمندی به‌روز به خود می‌بالیم.
گفتنی است، در این مراسم ضمن ادای احترام به پرچم ضریح مطهر حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) از سوی حاضرین، نشان «ما همه خادم‌الرضائیم» به امیر صباحی‌فرد اهدا شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: