kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۳۰۶۴
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
فرمانده نیروی زمینی:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با هشدار ‌به سران رژیم صهیونیستی تأکید کرد: به‌فرمان رهبر معظم انقلاب با هر خطای دشمن تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در صبحگاه نیرو‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در پادگان امام رضا(ع) با بیان اینکه رژیم غاصب و صهیونیستی سرزمین‌های مسلمانان را اشغال کرده است و کمتر از 25 سال آینده این زمین‌ها به آغوش اسلام باز خواهد گشت، اظهار داشت: امروز دستاورد‌های نظامی و دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران خار چشم دشمنان است.
به گزارش تسنیم، فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه تمامی یگان‌های نیروی زمینی در حال مجهز شدن به دستاورد‌ها و تجهیزات نقطه‌زن، دورزن و هوشمند است، خاطرنشان کرد: برد پهپادها و موشک‌های عملیاتی نیروی زمینی ارتش افزایش یافته است.
وی با اشاره به شهر پهپادی ارتش، افزود: این‌همه تجهیزات برای پاسخ گفتن به تجاوز‌های احمقانه دشمنان انقلاب اسلامی است و سلاح‌های سبک نیروی زمینی نیز در حال «تغییر، به‌روز شدن و بومی شدن» است.
امیر سرتیپ حیدری با هشدار ‌به سران رژیم صهیونیستی تأکید کرد: به‌فرمان رهبر معظم انقلاب با هرخطای دشمن تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: