kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۲۹۷۰
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
 
 
صهیونیست‌ها از عکس روی پیراهن کودکان فلسطینی هم وحشت دارند به طوری که یک مامور پلیس مرزی رژیم صهیونیستی در اقدامی از سر ترس و استیصال کودک فلسطینی را مجبور کرد تی‌شرت خود را که روی آن تصویر یک سلاح بود، درآورد. 
«آنا آهرونهایم» خبرنگار صهیونیست، روزنامه «جروزالم پست» 
در «توئیتی» با انتشار عکس این کودک نوشت: «یک کودک سه ساله فلسطینی در حالی که پیراهنی به تن داشت که روی آن (تصویر اسلحه) ام ۱۶ بود، به یک ایست بازرسی در نزدیکی جنین رسید. مامور پلیس مرزی که ایست بازرسی را اداره می‌کرد، کودک را مجبور کرد قبل از اینکه به خانواده اجازه عبور به اسرائیل (فلسطین اشغالی) را بدهد، پیراهنش را درآورد». این خبرنگار صهیونیست هم این داستان را دیوانه‌وار توصیف کرد. «باراک رواید» یک خبرنگار دیگر صهیونیست نیز در واکنش به این توئیت، چنین اقدامی را دیوانگی خواند.
از اوایل سال جاری میلادی تاکنون در تجاوزات رژیم صهیونیستی در شهر جنین و اردوگاه آن، ۲۲ فلسطینی کشته و چند نفر بازداشت شده‌اند. به گفته ناظران، اردوگاه و شهر جنین در حال تبدیل به غزه‌ دیگری آن هم در شمال کرانه باختری و بیخ گوش صهیونیست‌هاست و در‌نمایی کلی‌تر کرانه باختری دیگر همچون سابق نیست و همه چیز پس از جنگ ۱۲ روزه غزه تغییر کرده و این منطقه به آتش‌فشانی در آستانه انفجار تبدیل شده که می‌تواند مسیر مبارزات مردمی را به سمت و سوی امیدوارکننده‌ای ببرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: