kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۲۹۴۵
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
 
 
 
شهرداری تهران در مورد حملات خرابکارانه به برخی سامانه‌های خدماتی شهر اعلام کرد: به محض اطمینان کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و نهادهای مسئول، این سامانه‌ها به فرآیند خدمت رسانی به مردم تهران ادامه خواهند داد.
به گزارش فارس، مرکز ارتباطات شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «در روزهای اخیر حملات خرابکارانه به برخی سامانه‌های خدماتی شهر تهران با هدف ایجاد نارضایتی و اختلال در خدمت‌رسانی به مردم عزیز صورت گرفت که در همان لحظات ابتدایی توسط کارشناسان فنی، تشخیص و کنترل بر فرآیندها و سامانه‌ها ایجاد شد. با این حال در حال حاضر برخی از این سامانه‌ها برای اطمینان بیشتر از پایداری و خدمت‌رسانی حداکثری به صورت موقت محدود شده است. به محض اطمینان کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و نهادهای مسئول، این سامانه‌ها به فرآیند خدمت‌رسانی به مردم شریف تهران ادامه خواهند داد. شهروندان عزیز تهرانی در صورت بروز هرگونه اختلال یا مشاهده اشکال در سامانه‌ها و خدمات شهرداری تهران می‌توانند با شماره ۱۳۷ تماس گرفته و موارد را گزارش کنند.»
پیش از این هم سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده بود: از دوشنبه 
16 خردادماه لغایت چهارشنبه 18 خردادماه 1401، شهروندانی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک را دارند، نیاز و الزامی به رزرو روزانه تردد خود در سامانه تهران من ندارند. البته عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، مانند گذشته با توجه به شرایط و زمان تردد، محاسبه و در حساب شهروندی لحاظ خواهد شد و فقط رزرو جهت ورود به محدوده طرح ترافیک الزامی نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر: