kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۲۷۰۵
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴

 

یک خبرنگار اروگوئه‌ای زمان و محل برگزاری دیدار دوستانه اروگوئه و ایران را اعلام کرد.
سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان تیم‌ملی فوتبال ایران باید در اولین دیدار دوستانه خود بعد از راه یابی به جام جهانی برابر تیم ملی اروگوئه قرار گیرد. یک خبرنگار اروگوئه‌ای اعلام کرد که بر اساس اطلاعات فدراسیون فوتبال اروگوئه، این دیدار قرار است ۰۰:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۲ خرداد در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری سنتناریو برگزار شود.
اروگوئه در جام جهانی قطر با تیم‌های غنا، کره جنوبی و پرتغال هم‌گروه شده است. تیم ملی فوتبال اروگوئه قبل از دیدار با ایران در دو دیدار دوستانه برابر مکزیک و آمریکا قرار خواهد گرفت. هنوز مشخص نیست که تیم ملی ایران در این پنجره فیفا دی غیر از بازی با اروگوئه با چه تیم‌های ملی دیگر رو‌به‌رو خواهد شد.
اکثر تیم‌ها در خرداد ماه ۳ یا ۴ بازی دوستانه برگزار خواهند کرد و تنها یک دیدار از سوی تیم ملی ایران تا این زمان قطعی شده است و انتظار می‌رود به منظور آمادگی بیشتر ملی‌پوشان در فاصله چند ماه تا شروع جام جهانی، چند دیدار دوستانه دیگر نیز قطعی شود.
تیم ملی فوتبال اروگوئه توانست جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به دست بیاورد. اولین میزبان جام‌جهانی در حالی به قطر می‌رود که یکی از زهردارترین خط حمله‌ها را بین تیم‌های حاضر در این بازی‌ها دارد. حضور لوییس سوارس و ادینسون کاوانی در کنار هم باعث ترس هر دفاعی می‌شود. البته باید داروین نونز مهاجم بنفیکا را نیز به این جمع اضافه کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: