kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۲۱۰۳
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هم‌اینک جبهه برحق انقلاب اسلامی و جریان مقاومت در کشورهای مختلف جاری و ساری است و در مقابل استکبار ایستاده است که این از عظمت انقلاب اسلامی است.

 

مشهد- خبرنگار کیهان:

به گزارش ایرنا، سردار علی فدوی در آیین بزرگداشت سالگرد نخستین شهید مشهدی مدافع حرم «شهید حسن قاسمی دانا»، در ورزشگاه امام رضا‌(ع) مشهد افزود: دلدادگان انقلاب اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی نظیر یمن، حماسه آفریدند و این وعده خداست که حزب خدا پیروز است.
وی خاطرنشان کرد: وقتی هدفی بزرگ دنبال شده و تلاش می‌شود که این انقلاب به دست صاحبش امام زمان(عج) برسد، همه باید همه‌جانبه پای کار باشند و از جان خود نیز بگذرند.
سردار فدوی اضافه کرد: وقتی امام امت(ره)جلودار شد و امت امام یکپارچه پای کار آمد، انقلاب اسلامی پیروز شد و دهه اول خود را با فراز و نشیب فراوان با افتخار طی کرد و با ثبات قدم تقدیم امام حاضر امام خامنه‌ای شد و در این سالها انقلاب به بهترین وجه به نسلهای مختلف منتقل شد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شرایط دهه ۶۰ و دهه ۹۰ خیلی متفاوت است، اما جوانان در دهه ۹۰ همانگونه به وظیفه خود عمل کردند که در دهه ۶۰ عمل شده بود.
سردار فدوی افزود: جنگیدن در داخل کشور با دشمن راحت‌تر از جنگیدن با دشمن در خارج از مرزهاست، اما وقتی قرار شد این جنگ در خارج از مرز انجام شود، به بهترین وجه صورت گرفت و عظمت بزرگی در سرکوب فتنه بزرگ داعش توسط انقلاب اسلامی ایران محقق شد.
وی خاطرنشان کرد: برای از بین رفتن این فتنه باید انقلاب اسلامی هزینه می‌داد، دلدادگان انقلاب اسلامی در این جنگ در دهه ۹۰ از یک کشور نبودند و از بی‌شمار کشور حضور یافتند و این عظمت را خلق کردند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ده‌ها حزب‌الله، چسبیده به مرزهای استکبار با قدرت زیاد تشکیل شده و این روال ادامه دارد، جبهه حق انقلاب اسلامی به دستور خدا و پیامبرش عمل می‌کند و سربازان مقاومت همچنان عظمت و افتخار می‌آفرینند.
سردار فدوی اضافه کرد: در پنج دهه گذشته اتفاقاتی در جهان افتاد و اغلب باطل‌ها به جان هم افتادند، که در این جنگها کشته‌های زیادی هم دادند، اما در جبهه انقلاب اسلامی، ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شد که کمترین میزان انسانهایی است که در این دهه‌های اخیر در جنگ کشته شدند، اما هر شهیدی از انقلاب اسلامی عظمتی بود که در پی آن قدرت و نیرو آفریده شد.
وی گفت: خبیثانی که هرگونه شرارتی علیه ملت‌ها انجام داده‌اند، امیدی به رهایی نداشته باشند و باید بدانند که این اول گرفتاری آنهاست، جهنم برای کسانی است که با جبهه حق انقلاب اسلامی جنگیدند، جبهه حق همیشه پیروز میدان‌هاست.

نام:
ایمیل:
* نظر: