kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۴۵۲
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶

 

سرمربی کروات تیم ملی زمان بازگشت خود را به تعویق‌انداخت، در حالی که فوتبال ایران در روزهای حساسی قرار دارد.
دراگان اسکوچیچ که پس از پایان دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر مدتی در ایران بود و سپس راهی کرواسی شد، هنوز به مرخصی خود پایان نداده است.
در حالی که اسکوچیچ در پایان فروردین ایران را ترک کرد و قرار بود روز جمعه به کشور بازگردد، اما این اتفاق رخ نداد و وی قرار است امروز یکشنبه به ایران بیاید، آن هم در شرایطی که لیگ برتر در روزهای حساس خود قرار دارد و دیروز در هفته بیست‌وهفتم دو دیدار مهم برگزار شد. استقلال در اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت که یکی مدعی جدی قهرمانی و دیگری نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و پرسپولیس و سپاهان نیز با همین شرایط مشابه به مصاف هم رفتند.
ضمن اینکه فدراسیون اعلام کرده است ایران در اردوی پیش‌ِرو برای دیدار دوستانه با کانادا و یک دیدار دیگر، به این کشور سفر می‌کند. در حالی که باید برنامه‌ریزی تیم ملی برای سفر به کانادا انجام شود، اما خبری از سرمربی تیم ملی نیست، قطعاً حضور به‌موقع سرمربی تیم ملی می‌تواند به آماده‌‌سازی تیم کمک شایانی کند و هر روزی که او دیرتر بیاید یک فرصت طلایی از دست می‌رود.
البته در غیاب اسکوچیچ، حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان در تشریح آخرین وضعیت تیم ملی گفت: مذاکره ما با کانادا دقیقاً پیش از قرعه‌کشی جام جهانی آغاز شد. ما به‌دنبال بازی با کانادا در ماه سپتامبر (شهریور) بودیم و حتی شخصاً با آمریکایی‌ها نیز صحبت کردم که آنها هم مثبت بودند اما همگروهی با آمریکا شرایط را تغییر داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: