kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۰۹۱
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴
 
 
 
وزارت ورزش به جای آن‌که به اختلافات هیئت رئیسه و اوضاع متشنج فوتبال ورود کند تا شرایط برای آماده ‌سازی تیم ملی فراهم شود، «میز قطر» را تشکیل داده تا در مورد برنامه‌های فرهنگی جمع‌بندی کنند!
کمتر از ۶ ماه تا حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی مانده است اما هیچ خبر امیدوارکننده‌ای از تیم ملی در دسترس نیست. هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درگیر اختلافات و مصالح «شخصی» است و سرمربی تیم ملی هم در کشورش استراحت می‌کند!
در حالی که اوضاع فدراسیون فوتبال آشفته است و این رشته بی‌ثبات‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند، وزارت ورزش جلسه‌ای را به عنوان «میز قطر» تشکیل داده که اکثر حاضران در آن از مسئولان وزارت ورزش هستند و تنها مسئول روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در آن حضور داشته است. این میز در شرایطی تشکیل شده است که به نظر می‌رسد مثل کمیته‌های ادوار گذشته که برای ساماندهی امور جام جهانی تشکیل می‌شد خروجی خاصی نخواهد داشت و اگر وزارت ورزش می‌خواهد به حضور آبرومند تیم ملی در جام جهانی کمک کند بهتر است وضعیت آشفته هیئت رئیسه و مسائل فدراسیون فوتبال را سروسامان دهد. فوتبال ایران قرار است با نمایش آبرومند و فنی تیم ملی در مسابقات جام جهانی حضور پیدا کند نه با برنامه‌های «فرهنگی» و «جوانان» خود. هر چند این برنامه‌ها هم در جایگاه خود لازم است اما به نظر می‌رسد وزارت ورزش اصل ماجرا را رها کرده و به مسائل جانبی پرداخته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: