kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۰۴۶
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
صولت مرتضوی:
معاون امور اجرایی رئیس‌جمهور گفت: پیگیری مصوبات سفرهای استانی لازم و ضروری است و این مصوبات باید محقق شود و انتظار ما این است که تعاملات و همکاری‌های استانی بیشتر شود.

«سیدصولت مرتضوی» معاون امور اجرایی رئیس جمهور، در نشست هم‌اندیشی معاونین و نمایندگان تام‌الاختیار وزرا در سفرهای استانی، اظهار داشت: مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری پیشانی ارتباط دولت با مردم است و باید این ارتباط مستمر باشد تا مردم به آینده و حل شدن مشکلاتشان امیدوار شوند.
وی افزود: دشمنان ما با رسانه می‌خواهند ارتباط مردم با حاکمیت و دولت را خدشه دار کنند اما این مورد سرانجامی نخواهد داشت زیرا همان‌طور که امام خمینی فرمودند این مردم خیلی بهتر از مردمان زمان پیامبر اسلام(ص) هستند.
معاون امور اجرایی رئیس‌جمهور گفت: در سفرهای استانی رئیس‌جمهور، شاهد درخواست‌های مکرر مردم از رئیس‌جمهور هستیم و مرکز ارتباطات مردمی باید طوری ارتباط با مردم را برقرار کنند تا مردم بتوانند به راحتی موضوعات خود را مطرح کنند.
مرتضوی با بیان اینکه باید میز پیشخوان ارتباطات مردمی ایجاد شود، تصریح کرد: باید مشکلات مردم در سطح پایین حل شود و نباید گذاشت این مشکلات به سطح بالا برسد یعنی اگر در سطح پایین قابل حل است باید حل شود.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدف سفرهای استانی رئیس‌جمهور این است که به ما بیاموزد آنچه هست از آن مردم است، تصریح کرد: پیگیری دستورات سفرهای استانی شرط لازم و ضروری است و باید محقق شود. انتظار ما این است که تعاملات و همکاری‌های استانی بیشتر شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: