kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۹۷۴
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷
 
 
 
رئیس‌کل دادگستری فارس گفت: برای پرونده قاتل شهید رنجبر در روز ۲۴ اردیبهشت وقت رسیدگی مجدد در نظر گرفته شده است؛ این اتفاق به دستور دیوان عالی انجام می‌شود.
حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین روند رسیدگی به پرونده قاتل شهید رنجبر بیان داشت: پرونده قاتل شهید رنجبر در استان فارس رسیدگی و حکم قصاص صادر شد. این پرونده با اعتراض وکیل محکوم، به شعبه ۲ دیوان عالی کشور ارسال شد. وکیل متهم اعتراض داشت که شاید متهم دچار اختلالات روحی و روانی باشد و پرونده باید به هیئت کارشناسی پزشکی قانونی برود تا آنها نیز نظرشان را بدهند.
موسوی افزود: نظر بدوی کارشناس پزشکی قانونی مبنی براین بود که متهم، هیچ‌گونه اختلال روحی و روانی ندارد که پرونده با این دلایل، به استان فارس ارسال شد. شعبه دادگاه یک کیفری فارس مجددا پرونده را به پزشکی قانونی ارسال کرد و هیئت پزشکی قانونی، این نکته را تایید کرد که متهم هیچ مشکل روحی و روانی عمده‌ای نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: این پرونده در ۲۴ اردیبهشت مجدد رسیدگی می‌شود، گفت؛ دستور دیوان این بود که وقت رسیدگی مجدد برای این پرونده تعیین شود. امیدواریم در زمان مقرر، حکم مقتضی صادر شود.
گفتنی است، شهید علی‌اکبر رنجبر، افسر نیروی انتظامی بهمن‌ماه پارسال از سوی یکی از اراذل و اوباش در خیابان با سلاح سرد مجروح و به شهادت
رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: