kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۹۲۷
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
 
 
پومسه کار ناشنوا پس از کسب دو مدال طلا انفرادی و تیمی در المپیک ناشنوایان گفت: با یاد شهدای گمنام برای کسب دو مدال طلا در پومسه انفرادی و تیمی جنگیدم.
مریم خدابنده پس از کسب دو مدال طلا در پومسه انفرادی و تیمی گفت: هر چند برای کسب طلا شرایط سختی داشتم و حریف کره‌ای بسیار قدر بود، اما خدا را شکر می‌کنم که این موفقیت حاصل شد و در سومین حضورم در المپیک توانستم به دو مدال خوشرنگ دست پیدا کنم.
وی افزود: تنها چیزی که در کسب این دو مدال نقش مهمی داشت، یاد شهدای گمنام بود که سعی کردم همانند شهدای گمنام برای طلا بجنگم. همچنین امروز تولد مربی‌ام بود و دوست داشتم با کسب مدال طلا او را خوشحال کنم.
خدابنده پیرامون این پرسش که برای کسب مدال طلا چقدر تمرین کرده بودید، خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات جهانی که آذرماه در تهران برگزار شد، تمرینات خود را به صورت جدی پیگیری کردم تا دست پر از این مسابقات بازگردم، خدا را شکر می‌کنم که زحماتم بی‌نتیجه نماند.
وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا تصور کسب دو مدال طلا انفرادی و تیمی را داشتید، افزود: برای رسیدن به این موفقیت تمرینات سختی را پشت سر گذاشته بودم، خدا را شکر می‌کنم به آرزویم رسیدم.
نام:
ایمیل:
* نظر: