kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۵۸۶
تاریخ انتشار : ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷
فرمانده سپاه فجر فارس تاکید کرد
فرمانده سپاه فجر فارس بر عزم سپاه فارس و مدیریت شهری شیراز برای ساماندهی معضلات اجتماعی تاکید کرد.

 

شيراز- خبرنگار كيهان:

سردار یدالله بوعلی در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر شیراز، گفت: کمک به سازمان‌ها و نهادها در زمینه خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم و حضور فعال در هر عرصه‌ای که نیاز کشور باشد هنر سپاه و بسیج است. او با بیان اینکه سپاه فجر با تمام ظرفیت‌ها و امکانات آماده همکاری با نهادها در عرصه محرومیت‌زدایی است گفت: انسجام و هم افزایی همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول در این زمینه موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل منسجم دستگاه‌ها و نهادها یکی از عوامل مهم افزایش تأثیرگذاری طرح‌ها و برنامه‌هاست و اگر در این زمینه موفق عمل شود بدون شک رضایت مردم را در پِی خواهد داشت.
سردار بوعلی با تاکید بر عزم سپاه فجر، شورای شهر و شهرداری شیراز برای ساماندهی معضلات اجتماعی، گفت: اقدام مؤثر در زمینه مقابله با اعتیاد و ساماندهی معتادان متجاهر، محرومیت‌زدایی و راه‌اندازی کارگاه‌های اشتغالزایی در محلات محروم، انسجام گروه‌ها و فعالان اجتماعی در سطح محلات و هم‌افزایی در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی محورهای مهم همکاری سپاه فجر و بسیج با شورای شهر و شهرداری شیراز است.
او همچنین با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه در حوزه محرومیت‌زدایی، خاطرنشان کرد: کمک به سازمان‌ها و نهادها در زمینه خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم و حضور فعال در هر عرصه‌ای که نیاز کشور باشد هنر سپاه و بسیج است.
احسان اصنافی، شهردار شیراز نیز در این دیدار با تاکید بر نگاه ویژه شهرداری شیراز به مسئله محرومیت‌زدایی از محلات این کلان‌شهر، گفت: در این راستا طرح‌های مختلف عمرانی از طرف شورای شهر و شهرداری شیراز پیگیری می‌شوند و با هم‌افزایی سایر دستگاه‌ها و نهادها از جمله سپاه فجر شاهد اقدامات مؤثری در این زمینه خواهیم بود.
اصنافی افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی و طرح‌های اجتماعی در سطح محلات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و بخصوص مسئله مقابله با اعتیاد از دیگر محورهای مهم همکاری شورای شهر و شهرداری شیراز با سپاه فجر است.

نام:
ایمیل:
* نظر: