kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۵۷۵
تاریخ انتشار : ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱
مدیرعامل برق منطقه‌ای فارس در بازدید از کارخانه فولاد پاسارگاد کوار:
مهندس یداله حقیقی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان فارس‌، در بازدید از کارخانه فولاد پاسارگاد کوار بر لزوم تامین برق پایدار برای واحد‌های صنعتی و تولیدی تاکید کرد و با اشاره به سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین اظهار داشت: سرمایه‌گذاران صنعتی نباید دغدغه تامین برق برای واحدهای تولیدی داشته باشند.

 

شيراز- خبرنگار كيهان:

مهندس حقیقی در این برنامه بازدید که با حضور جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق فارس انجام شد افزود: نامگذاری امسال به نام تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین رسالت و مسئولیت شرکت‌های خدمات‌رسان در تامین برق و دیگر زیر‌ساخت‌های تولید را دوچندان کرده است‌، از این رو ما وظیفه داریم با اولویت و حساسیت دوچندان در تامین این زیر‌ساخت‌ها کوشا باشیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان فارس با بیان اینکه صنعت برق نقش بی‌بدیلی در توسعه دیگر صنایع دارد افزود: استفاده از شیوه‌های نوین در این حوزه به دلیل بالا بودن رشد تکنولوژی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است. استان فارس در آستانه صنعتی شدن قرار دارد و تامین فولاد به عنوان یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های توسعه صنعتی موضوعی اجتناب ناپذیر است‌، همه تلاش‌ها در حوزه تامین و انتقال برق بر این مبنا است که خللی در تولید صنعتی استان فارس ایجاد نگردد.
مهندس حقیقی با اشاره به پیشنهادات مطرح شده برای تامین برق و انرژی در کارخانه فولاد پاسارگاد مبنی بر توسعه ایستگاه 400 کیلوولت و استفاده از ترانسفورماتور سوم ادامه داد: این پیشنهادات قطعا از سوی کارشناسان و متخصصان در شرکت برق منطقه‌ای استان فارس مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بهترین گزینه برای تامین برق شرکت فولاد پاسارگاد انتخاب شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان فارس همچنین در بازدید از ایستگاه 400 کیلوولت برق این منطقه در شهرستان کوار و گفت‌و‌گو با کارکنان این پست به برخی از مسایل و مشکلات آنان رسیدگی کرد و گفت: خدمتگزاران مردم در پست‌ها و ایستگاه‌های برق مهمترین و حساسترین شغل را دارند و بزرگترین خدمت این عزیزان به مردم تامین برق پایدار و بدون دغدغه است تا بتوانیم از تابستان پر مصرف امسال عبور‌نماییم.
شرکت صنعتی ذوب‌آهن و فولاد پاسارگاد وابسته به بخش خصوصی با هدف ایجاد یک مجتمع کامل فولاد‌سازی از مرحله دریافت سنگ آهن از معدن تا تولید انواع فولادهای آلیاژی منطبق با استانداردهای بین‌المللی، در ضلع جنوبی دریاچه مهارلو و در حاشیه بزرگراه شیراز- جهرم احداث گردیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: