kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۴۱۸
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
شهردار شهر میراث جهانی یزد:
شهردار شهر میراث جهانی یزد به خبرنگار کیهان استان یزد گفت: اجرای قانون مدیریت یکپارچه شهری زمینه رفع اختلاف دستگاه‌های مختلف را فراهم و ارائه خدمات شهری را بهتر و سریع‌تر می‌کند.

 

یزد– خبرنگار کیهان:

ابوالقاسم محی‌الدینی در دیدار نوروزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با نماینده مردم شریف یزد،‌ اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: بحث قانون مدیریت یکپارچه شهری موضوع بسیار مهمی است که باید با جدیت پیگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه این قانون باید اجرایی شود، گفت: اجرایی شدن این قانون،‌ بسیاری از اختلافاتی که میان دستگاه‌های اجرایی به وجود می‌آید را رفع می‌کند و هیچ راهی جز اجرایی شدن آن وجود ندارد.
محی‌الدینی با تاکید بر اینکه در مسائل مختلف مرتبط با انقلاب باید دستگاه‌های مختلف وظایف فرهنگی خود را انجام دهند، افزود: متاسفانه برخی از ادارات در این زمینه کاری انجام نمی‌دهند و صرفا منتظر اقداماتی هستند که از طرف شهرداری انجام می‌شود.
وی ادامه داد: برخی از ادارات صرفا به شهرداری به عنوان منبع مالی برای تامین هزینه‌ها نگاه می‌کنند و با توجه به محدودیت منابع که در شهرداری وجود دارد،‌ لازم است دستگاه‌ها بودجه‌های فرهنگی خود را در این زمینه فعال‌تر کنند.
شهردار شهر میراث جهانی یزد به عدم اختصاص سهمیه قیر به شهرهای بالای 500 هزار نفر، گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه آسفالت وجود دارد و منابع محدودی که در شهرداری‌ها وجود دارد،‌ لازم است این موضوع هم تعیین شود که وضعیت شهرهای بالای 500 هزار نفر در این حوزه برای جذب اعتبار به چه صورت است.
محی‌الدینی به اقدامات نوروزی شهرداری در ایام نوروزی، خاطرنشان کرد: شهرداری یزد در ایام نوروز در حوزه‌های مختلف فرهنگی،‌ مذهبی و اجتماعی اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: