kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۰۳۴۵
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰

 

حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان به گلزار شهدای جویبار رفت و به مقام شامخ شهید حسین فقهی‌جویباری شهید شاخص ورزش کشور ادای احترام کرد و طی گفت‌وگویی کوتاه گفت: شهدا قهرمانان واقعی هستند.
حسن یزدانی قهرمان ارزنده طلایی المپیک و قهرمان کشتی آزاد جهان در نخستین روز از هفته بسیج با حضور در گلزار شهدای جویبار به مقام شامخ شهید حسن فقیهی‌جویباری ادای احترام کرد. این قهرمان کشتی جهان در ادامه در گفت‌ وگو با خبرنگار فارس در جویبار در این زمینه گفت: شهدا با رشادت‌های خودشان در طول ۸ سال دفاع مقدس به ما درس‌های زیادی آموختند و ما باید در میادین ورزشی از تفکر شهدا بهره‌گیری کنیم و دعای خیر خانواده‌‌های شهدا در پیشبرد اهداف ما در میادین مسابقات بسیار ثمربخش است.
وی با بیان اینکه شهید «حسن فقیهی جویباری» به عنوان شهید شاخص ورزش کشور از افتخارات گذشته جویبار است، اظهار کرد: شهید «حسن فقیهی جویباری» به عنوان رئیس‌هیئت کشتی وقت برای کشتی جویبار زحمات زیادی کشید. یزدانی ادامه داد: این شهید با وجود فعالیت در کشتی در دوران جوانی میادین جبهه و شهادت را هم ترک نکرد و این کار آنها بسیار ارزشمند است و به راستی که این شهدا قهرمانان واقعی هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: