kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۸۳۹۷
تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
مجتبی یوسفی می‌گوید باید در مقابل بلوکه کردن دارایی‌های ایران در کره‌جنوبی دست به اقدام متقابل بزنیم و اگر تاکنون این کار را کرده بودیم، این کشور این‌گونه رفتارها را با ما نداشت.


مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در مقابل بلوکه کردن دارایی‌های ایران توسط کره‌جنوبی ما نیز دست به اقدام متقابل بزنیم و نسبت به بلوکه کردن دارایی‌های این کشور اقدام کنیم.
وی افزود: اگر ما پیش از این چنین رفتاری را در دستورکار خود قرار می‌دادیم، یک سری کشورهای دم دستی به خود اجازه نمی‌دادند دارایی‌های ما را بلوکه کنند و یا دست به اقدامات مشابه بزنند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: متأسفانه امروز می‌بینیم که کشور کره‌جنوبی دست به رفتارهای شیطنت‌آمیز در مقابل ملت ایران با این قدمت تاریخ تمدن دارد، می‌زند و سعی در ایجاد مزاحمت دارد.
یوسفی خاطرنشان کرد: کره کشوری است که سعی دارد با ساختن سریال جومونگ و امثال آن تاریخ‌سازی کند و خود را کشوری بزرگ جلوه دهد.
وی افزود: ما نیز باید برای دادن پاسخ محکم به رفتارهای کره‌جنوبی و همراهی وی با استکبار به رهبری آمریکا نسبت به بلوکه کردن دارایی‌های این کشور اقدام کنیم.
به گزارش فارس، جمعی از شهروندان با ثبت درخواستی در سامانه فارس من خبرگزاری فارس، خواستار بلوکه شدن دارایی‌های کره‌جنوبی در کشورمان شده‌اند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: