kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۰۸۶
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
ملی‌پوشان کشتی آزاد کشورمان برای حضور در رقابت‌های جهانی ۷ مهر راهی نروژ می‌شوند.


مصطفی میرعمادیان درخصوص وضعیت اردونشینان آزاد، عنوان کرد: وقتی بچه‌ها از المپیک برگشتند یک مقدار در شرایط بدنی خوبی نبودند و نیاز به ریکاوری داشتند. همان تایم جوانان هم از جهانی برگشتند، کادرفنی نیاز داشت برنامه را طوری طراحی کند که هر دو گروه در این فاصله کمی که تا جهانی بزرگسالان وجود داشت، ریکاوری شده و سپس به آمادگی لازم برای حضور در مسابقات برسند.
مربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: خوشبختانه در این مدت تمرینات هم خوب جواب داد و بدن‌های بچه‌ها شرایط خوبی دارد. رفته رفته نیز از فشار تمرینی کاسته می‌شود و روی کارهای سرعتی کار می‌کنیم. امیدواریم بچه‌ها در زمان مسابقات به پیک آمادگی که توقع داریم برسند. وی تاکید کرد که آزادکاران هفتم مهر به سوی نروژ پرواز خواهند کرد و از دهم مهر ماه نیز مسابقات شان شروع خواهد شد. میرعمادیان همچنین با اشاره به اینکه تیم اعزامی به اسلو را تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها تشکیل می‌دهند، گفت: اتفاق خوبی در کشتی افتاده است؛ در بحث جوانان با فرماندهی محسن کاوه که توانسته این شرایط را خوب مدیریت کند. حاصل این تمهیدات این بود که ترکیب ما جوان شده است.
این مربی مازندرانی افزود: بعد از المپیک معمولا تیم‌ها پوست‌اندازی می‌کنند، در کشتی ما هم همین وضعیت اتفاق افتاده است. 4 جوان که زیر 20 سال هستند عضو تیم ملی بزرگسالان در جهانی خواهند بود. ان شاءالله تمام این برنامه‌ها در مسیری پیش برود که در المپیک پاریس موفق باشیم. امیدوارم بچه‌ها در نروژ حماسه‌ای به پا کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: