kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۹۷۶۷
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰

 

مراسم بدرقه کاروان‌های زیر سایه خورشید از حرم امام رضا(ع) به نقاط مختلف کشور در ایوان مقصوره حرم مطهر رضوی همزمان با پنجمین روز از دهه کرامت برگزار شد.
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: جشن‌های زیر سایه خورشید از ۱۴ سال قبل و با اعزام پنج کاروان آغاز شد و امسال تعداد این کاروان‌ها به عدد ۶۰ رسیده تا نقاط بیشتری از کشور آکنده از عطر و عطوفت رضوی شود.
مجتبی مختاری افزود: با توجه به محدودیت‌های کرونایی، امسال فقط ۱۲۰ نفر از خادمان بارگاه نورانی ثامن‌الحجج(ع) در قالب ۶۰ کاروان به سرتاسر کشور اعزام می‌شوند.
وی ادامه داد: خدام این بارگاه منور با همراه داشتن پرچم متبرک رضوی، لطف و کرم حضرت رضا(ع) را به سرتاسر کشور ارمغان می‌برند و میهمان دلدادگانی می‌شوند که امکان سفر به مشهد مقدس تاکنون برایشان مهیا نشده است.
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: هدف کاروان‌های زیر سایه خورشید تنها یک جشن و مراسم عمومی نیست بلکه کاروان‌های زیر سایه خورشید در تمام استانها، شهرستانها، روستاها و حتی در بین عشایر حضور می‌یابند و همچنین با حضور در مراکزی همچون بیمارستان‌ها، پادگانها و مراکز دانش‌بنیان، با گروه‌های مختلف مردمی دیدار خواهند کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: