kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۹۳۸۱
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲

 

نشست هماهنگی رئیس‌کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰، با نمایندگان رسانه‌های اعزامی به پارالمپیک توکیو برگزار شد.
در نشست هماهنگی رئیس‌کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ که به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد، خسروی وفا گفت: حضور ورزشکاران کشورمان در بازی‌های پارالمپیک و به دنبال آن افتخار آفرینی آنها فرصت خوبی است تا در این شرایط خاص امید به جامعه تزریق و عرق ملی تقویت
شود. وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط موجود اعم از شرایط مالی فدراسیون‌ها، تغییرات مدیریتی فدراسیون‌ها، شیوع بیماری کرونا و... به نسبت دوره قبل تقریبا با نیمی از ورزشکاران در این مسابقات شرکت کرده‌ایم.
رئیس‌کمیته ملی پارالمپیک افزود: ورزشکاران دارای معلولیتی که در بازی‌های پارالمپیک حضور دارند، در موضع قدرت هستند و حتی اگر به نتایج مورد نظر هم دست نیابند، باز هم توانمند هستند و حضورشان در یک میدان بین‌المللی افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران است. وی در پایان گفت: سیاست کمیته ملی پارالمپیک بر این استوار است که در پایان هر دوره از بازی‌های پارالمپیک و نیز پاراآسیایی، جلسه اول ستاد دوره آتی بازی‌ها را در همان محل بازی‌ها پس از اختتامیه تشکیل دهد و این اقدام در بازی‌های توکیو نیز صورت خواهد گرفت و برای دور بعدی بازی‌های پارالمپیک برنامه‌ریزی‌های لازم از توکیو آغاز خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: