kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۹۳۴۳
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶
روایتی از دیدار رهبر انقلاب با محققان جوان حوزه‌ علم و فناوری
سومین قسمت از مجموعه مستند «غیررسمی» روایتی از دیدارهای پنج‌شنبه‌ای فعالان حوزه‌ علم و فناوری با حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای است که امروز دوشنبه 24 خرداد، ساعت 19:45 از شبکه سوم سیما، سایت و صفحات KHAMENEI.IR در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود.

به گزارش تسنیم، در این قسمت از مستند «غیررسمی» داستان به ثمر رسیدن برخی دستاوردهای محققان جوان نسل انقلاب جهاد دانشگاهی روایت می‌شود.
همچنین این مستند سه‌شنبه 25 خرداد ساعت 17 از شبکه خبر، چهارشنبه 26 خرداد ساعت 22 از شبکه افق و پنجشنبه 27 خرداد ساعت 17 از شبکه 4 سیما بازپخش خواهد
شد.
یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری
است.
جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال 95 در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.
قسمت اول این مجموعه به دیدار «راویان دفاع مقدس» و قسمت دوم به موضوع «مروری بر دیدارهای پنجشنبه‌ای» رهبر انقلاب و حاشیه‌های این جلسات پرداخته بود.
در بخشی از سومین قسمت این مجموعه که به کارگردانی علی‌صدری‌نیا تولید شده، رئیس ‌و تعدادی از محققان جوان نسل انقلاب جهاد دانشگاهی در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی و صمیمانه، داستان به ثمر رسیدن برخی از دستاوردها، درددل‌ها و مشکلات پیش پای خود را روایت می‌کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: