kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۹۶۳
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۴

 


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از یک تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید.
سرتیپ احمد طاهری اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان «خاش و سیب سوران» به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله موادمخدر توسط قاچاقچیان و سوداگران مرگ دست یافتند.
وی افزود: در این عملیات که تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی شهرستان خاش و شهرستان سیب سوران آن را پشتیبانی می‌کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام روزدوشنبه قاچاقچیان را که با 2 دستگاه پژو 405 و 2 دستگاه وانت نیسان در محور «سراوان- خاش» و «سراوان- سیب سوران» در حرکت بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران انتظامی پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده عوامل انتظامی به سمت آنها تیراندازی
کردند.
وی عنوان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و‌گریز سرانجام جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر راننده خودروی حامل مواد مخدر را به هلاکت رساندند و مابقی قاچاقچیان زمانی که متوجه شدند توان رویارویی با ماموران انتظامی را ندارند، ضمن رها کردن خودروها با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
سردار طاهری بیان داشت: ماموران در بازرسی از 4 دستگاه خودرو رها شده قاچاقچیان، یک تن و 487 کیلو و 460 گرم تریاک و 40 کیلو و 900 گرم حشیش، کشف کردند.
وی در پایان بر عزم راسخ پلیس سیستان و بلوچستان در برخورد و مقابله با سوداگران مرگ تاکید و خاطر نشان نمود: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان و شهرستان‌ها با افرادی که بخواهند به منظور کسب سودهای کلان غیرقانونی و غیرمشروع این بلای خانمانسوز را از مرزهای کشور وارد نمایند به شدت برخورد و با آن مقابله می‌کند و در این راه تا پای جان ایستاده و خواهد ایستاد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: