kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۵۴۴
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
محسن رضایی دیگر نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح دیروز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود در جمع فعالان اقتصادی و در نشستی که در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، اظهار داشت: عقب‌ماندگی ما با مردمی ‌کردن اقتصاد و افزایش سهم بخش خصوصی محقق خواهد شد. برای ارتباط بین دولت با مردم نیاز به حلقه‌های واسط داریم، اما باید این حلقه‌ها پاکسازی و دست دلالان و مافیا کوتاه و تفکیک شود. پس از سالم‌سازی ما به شما نقش خواهیم داد. بسیاری از کارهای دولت را به اصناف و اتاق‌ها واگذار می‌کنیم، اما نظارت و بازخواست می‌کنیم.


رضایی افزود: ایران را کانون غذای ۵۰۰ میلیون نفر اطرافمان خواهیم کرد. ‌اشتراکات فراوانی با همسایگان داریم. در اتحادیه آسیا جنوب غربی ایران می‌تواند ‌هاب غذا باشد.
رضایی در پاسخ به این سؤال که آیا طرح یارانه ۴۵۰ هزار تومانی شدنی هست و اینکه چرا تاکنون دولت‌ها این اقدام را انجام نداده‌اند؟ مطمئن هستم که افزایش یارانه ممکن است و به تورم نمی‌انجامد، من اقتصاددان هستم. دلیل اینکه تاکنون دولت‌ها وارد نشدن به‌خاطر این است که این کاره نبودند. کدام یک از این آقایانی که تاکنون آمده‌اند اقتصاددان بودند.
رضایی در برنامه شمارش معکوس رادیو ایران با بیان اینکه اولویت من سامان دادن به رابطه دولت و اقتصاد است،گفت: نهضت مسکن‌سازی را راه خواهم انداخت. اگر صنعت خانه‌سازی را راه بیندازیم بیش از ۳۰۰ صنعت به‌دنبال آن پویا خواهد شد و این‌ اشتغال بسیاری را ایجاد خواهد کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: