kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۵۴۲
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز گذشته در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود در حاشیه ضبط یک برنامه درخصوص برنامه دولت احتمالی‌اش برای مقابله با قاچاق و واردات بی‌رویه گفت: باید با قاچاق به‌ویژه قاچاق سازمان‌یافته برخورد کرد اما اگر مشکل صرفاً با برخوردهای پلیسی و قضایی حل می‌شد تاکنون باید قاچاق ریشه‌کن می‌شد.


وی افزود: تاکنون با قاچاق کم برخورد نکرده‌ایم و در قوه قضائیه بیشترین دادگاه‌ها مربوط به برخورد با قاچاق کالاست ولی باید حتماً ریشه قاچاق در دولت خشکانده شود.
نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری درباره اینکه کدام وعده‌اش در دولت او زودتر از بقیه وعده‌ها و در چه بازه زمانی محقق می‌شود، گفت: مسکن از دغدغه‌های مردم به‌ویژه جوانان و زوج‌های جوان است و ما تلاش می‌کنیم با تولید مسکن هم این دغدغه و هم مسئله جمعیت را حل کنیم چرا که مانع بزرگ بر سر راه ازدواج جوانان، نبود مسکن مناسب است.
رئیسی همچنین گفت: من به جوانان گفته‌ام که آنها ازدواج کنند، ما هم ساخت مسکن برایشان را از همان روز نخست دولت پیگیری می‌کنیم و فکر می‌کنم بشود طی ۴ سال، ۴ میلیون مسکن ساخت.
روز دوشنبه همچنین بیش از ۳۰۰ نماینده ادوار مختلف مجلس در دیدار با حجت‌الاسلام رئیسی حمایت خود را از وی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کردند.
رئیسی در این دیدار با بیان اینکه حق خانواده‌های کشور زندگی همراه با رنج نیست، گفت: از تمام نفوذ کلام و جایگاه خود برای افزایش مشارکت در انتخابات استفاده می‌کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر: