kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۱۳۸
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با تاکید بر اینکه مرتضی قیاسی مدیریت کشتی را از ابتدا تا انتها مقابل امیرمحمد یزدانی در دست داشت، گفت: یزدانی با مبارزه‌ای که کرد نمی‌دانست چه چیزی را از دست می‌دهد.


غلامرضا محمدی پس از مبارزه انتخابی المپیک در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد که با برتری قاطع مرتضی قیاسی مقابل امیرمحمد یزدانی به پایان رسید، در پاسخ به این سؤال که آیا بار دیگر مبارزه تکرار می‌شود یا خیر، گفت: پیش از برگزاری انتخابی بر روی سایت فدراسیون نیز اعلام شده بود که تک کشتی برگزار می‌شود و اگر مشکلی باشد می‌توانیم مبارزه را تکرار کنیم اما مشکل خاصی اتفاق نیفتاد و اختلاف هم زیاد بود پس مبارزه دیگر تکرار نمی‌شود.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا با این پیروزی قیاسی مسافر توکیو شده است، گفت: می‌شود گفت تکلیف مشخص است. قطعا یزدانی هم در اردو می‌ماند. این‌ها سرمایه‌های کشتی ما هستند و اگر مشکل خاصی مثل مصدومیت نیفتد تکلیف این وزن مشخص شده و قیاسی عازم المپیک می‌شود.
محمدی در ادامه در پاسخ به این سؤال که اگر نمایندگان اعزامی ایران در ۳ وزن دیگر المپیکی، در جریان تورنمنت لهستان رو در رو نشوند آیا باز هم امتحان دیگری در کار خواهد بود یا صرفا به نتایج آنها در لهستان توجه می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: با صحبت‌هایی که با آقای دبیر داشتیم و ایشان هم در حضور همه اعلام کرد، این احتمال وجود دارد در لهستان کشتی رو در رو هم بگذاریم. ما کار را در لهستان تمام می‌کنیم تا ترکیب تیم در المپیک مشخص شود چرا که فرصت زیادی نداریم. اگر نیاز باشد در همان لهستان مبارزه رو در رو می‌گذاریم.

نام:
ایمیل:
* نظر: