kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۱۳۲
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
۱۵۰ فروشگاه روستابازار در کشور احداث می‌شود

 

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس ‌سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تامین و تهیه مایحتاج کشاورزان را اولویت دانست و گفت: تا پایان امسال ۱۵۰ فروشگاه روستا بازار در کشور احداث خواهد شد.
محمد علی طهماسبی دیروز چهارشنبه در حاشیه بهره‌برداری همزمان فروشگاههای سموم، کود و بذر کشاورزی شبکه تعاون روستایی گیلان بصورت همزمان در آستانه‌اشرفیه اظهار داشت: راه‌اندازی چنین فروشگاه‌هایی با هدف تحقق سیاست‌های سازمان تعاون روستایی در تامین مایحتاج و نیازمندی‌های کشاورزان با جدیت دنبال
می‌شود.
وی ضمن اعلام اینکه تاکنون ۱۴۰ فروشگاه روستا بازار در کشور راه‌اندازی شده است گفت: پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا پایان امسال به ۲۵۰ فروشگاه افزایش یابد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: در این فروشگاه‌ها مایحتاج فنی و کالاهای مورد نیاز با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت و همچنین زمینه‌ساز رونق محصولات و تولیدات مختلف کشاورزی در مناطق مختلف می‌باشد.
به گفته طهماسبی فعالیت این فروشگاه‌های روستا بازار که از سوی اتحادیه‌های تعاون روستایی در حال انجام است، موجب کوتاهی فاصله تولید تا مصرف محصولات روستاییان شده، ضمن آنکه تولیدات کشاورزان بدون واسطه با کیفیت و قیمت مناسب به مصرف‌کنندگان عرضه
می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: