kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۸۰۰۴
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
سرلشکر سلامی:
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش‌ها و مجاهدت‌های فوق‌العاده سنگین نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت در منطقه جنوب‌شرق کشور گفت:‌ مرز‌ها را در برابر نفوذ اشرار مصونیت ‌بخشید‌ه‌ایم.

 


به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، در مراسمی ‌با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌، 153 سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به زوج‌های جوان استان سیستان و بلوچستان اهدا شد.
فرمانده‌کل سپاه در این مراسم با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر‌، پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس و همچنین پیروزی‌های اخیر مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: کنار تلاش‌ها و مجاهدت‌های فوق‌العاده سنگینی که نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت در منطقه جنوب شرق کشور انجام می‌دهد و مرز‌ها را در برابر نفوذ اشرار مصونیت می‌بخشد‌، امنیتی را فراهم می‌کند که با آن امنیت، آبادانی، پیشرفت و رفاه مردم شکل گیرد.
وی افزود: نیروی زمینی سپاه از کمک به اقشار نیازمند این منطقه غافل نیست و یکی از سیاست‌های مهم و اصولی سپاه پاسداران در مناطقی که مأموریت‌های امنیتی دارد این است که به‌ موازات برقراری امنیت‌، خدمات‌رسانی و رفع دغدغه معیشت مردم را در کانون توجهات خود قرار دهد.
فرمانده‌کل سپاه در ادامه تصریح کرد: رفع محرومیت از مناطقی که کم‌برخوردارند و همچنین ارائه کمک‌های معیشتی به مردمی که چه بر اثر کرونا یا غیرکرونا آسیب دیده‌اند و همچنین ایجاد سهولت برای ازدواج جوانان راهی را باز می‌کنند که مردم بتوانند راحت‌تر زندگی کنند و این مسیر توقف‌ناپذیری است که به ‌شکل یک فرهنگ عمومی و به‌ خصوص در سپاه به یک حرکت ثابت تبدیل شده است و اختصاص به این منطقه ندارد.
وی اضافه کرد: نیروی زمینی ما در شمال غرب و در شمال شرق کشور نیز این خدمات را ارائه می‌دهد و مردم ما شایسته ارائه بهترین خدمات در ابعاد امنیتی، اشتغالزایی، رفع بیکاری و سهولت برای آغاز زندگی هستند.
گفتنی است با حضور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 313 پروژه عمرانی سپاه در استان سیستان و بلوچستان نیز افتتاح شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: