kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۷۶۵۱
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
وزارت راه:
وزارت راه اعلام کرد، تماس با پیش شماره‌های ۹۰۹ برای مشاوره درخصوص ثبت‌نام در سامانه ملی املاک مستلزم پرداخت هزینه‌های قابل توجه از طریق قبض تلفن خواهد بود و محتوای ارائه شده توسط پاسخگویان در این سامانه‌ها مورد تأیید این وزارتخانه نیست.

در پی تبلیغات برخی سایت‌ها در فضای مجازی درخصوص ارائه مشاوره درخصوص ثبت‌نام در سامانه ملی املاک و اسکان کشور، وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد که تماس با پیش شماره‌های 909 مستلزم پرداخت هزینه‌های قابل توجه از طریق قبض تلفن خواهد بود و محتوای ارائه شده توسط پاسخگویان در این سامانه‌ها مورد تأیید این وزارتخانه نیست.
وزارت راه و شهرسازی به منظور سهولت در ثبت اطلاعات در سامانه املاک و اسکان، 24 ساعته به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد.
بر همین اساس، مرکز ارتباط مردمی سامانه ملی املاک و اسکان کشور با شماره 59198-021 و شماره پیامکی 021193 برای پاسخگویی به صورت 24 ساعته آمادگی دارد.
شهروندان تهرانی با گرفتن شماره 59198 و شهروندان دیگر استان‌های کشور با شماره‌گیری 02159198 می‌توانند در گفت‌وگو با کارشناسان مرکز ارتباط مردمی سامانه ملی املاک و اسکان کشور موضوع‌ها و سؤالات خود را مطرح کنند.
به گزارش تسنیم، یکی از انتقاداتی که مردم به سامانه ملی املاک و اسکان دارند، عدم اطلاع‌رسانی مناسب و پیوسته از سوی وزارت راه و شهرسازی (معاونت مسکن و ساختمان) و پاسخگویی به ابهامات موجود است که باید تمهیدات لازم در این باره اندیشیده شود.
بر اساس جدول زمانبندی منتشر شده از سوی وزارت راه و شهرسازی سرپرستان خانوار تا 19 خرداد فرصت دارند نسبت به ثبت اطلاعات محل سکونت خود در سامانه ملی املاک و اسکان اقدام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: