kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۷۶۳۵
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
در حالی‌که حسن یزدانی بعد از کسب عنوان قهرمانی آسیا رسماً برای حضور در میادین تدارکاتی قبل از المپیک اعلام آمادگی کرد، کادر فنی ترجیح داد او در لیست مسافران لهستان قرار نگیرد.

حسن یزدانی به عنوان قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک چندی پیش نمایش مقتدرانه‌ای در رقابت‌های قهرمانی آسیا داشت و رقبای قاره‌ای خود را یکی پس از دیگری با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد. یزدانی با این مانور قدرت در آسیا که غیر از این هم از او انتظار نمی‌رفت ثابت کرد کلاس کشتی گرفتنش یک سر و گردن بالاتر از مدعیان قاره کهن
است.
جالب‌تر آنکه یزدانی بلافاصله بعد از قهرمانی در آسیا بدون توجه به حساسیت بالای روزهای باقیمانده تا المپیک اعلام کرد تشنه حضور در میادین تدارکاتی و رسمی بیشتر است. او گفت اگر لازم باشد تا زمان حضور در المپیک حتماً در تورنمنت دیگری شرکت می‌کند که به آمادگی بیشتری برسد تا در نهایت با خوشرنگ‌ترین مدال در المپیک، مردم کشورمان را خوشحال کند.
اما با وجود اعلام آمادگی حسن یزدانی، نام او در لیست مسافران تورنمنت بین‌المللی لهستان قرار نگرفت و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد ترجیح داد نفرات دیگری را در این میدان بین‌المللی محک بزند. در همین راستا محسن کاوه مدیرفنی تیم ملی کشتی آزاد در واکنش به عدم اعزام حسن یزدانی به لهستان گفت: «او در مسابقه انتخابی با قاسم‌پور برنده شد و در مسابقات قهرمانی آسیا هم شرکت کرد. در نتیجه تورنمنت دیگری برای او در نظر گرفته نشد که نظر کادر فنی این بوده است.»

نام:
ایمیل:
* نظر: